Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismami vagyok és...

34 hetes kismami vagyok és milyen esélyekkel indulok neki a szülésnek, ha:gerincműtött (sérv), méhnyakműtött, farokcsonttörött vagyok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 12:07
 1/6 Andika001 ***** válasza:
én úgy tudom aki gerinccel volt műtve azt alapból császározzák.
2009. máj. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A dokid nem ajánlotta fel a császárt? Megnyugodnál te is, ő is és a babának az a legbiztonságosabb (ahogy olvasom a problémáidat: neked is!)
2009. máj. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, itt nagyon kedves kismamák vannak, de nem gondolod, hogy erre az orvos tud válaszolni? Még ha lenne is hasonló anamnézissel itt valaki (ami így együtt nem valószínű) akkor se tudnánk, hogy pl. milyen sérved, hanyadik csogolyádnál volt stb...

Ott az orvosod, kérdezz meg tőle mindent amiben bizonytalan vagy.

2009. máj. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát igazán sajnálom, hogy ennyi gondod van. Kíváncsi vagyok lesz-e valaki aki tud hasznos választ adni neked. Nekem is sokan mondták, hogy számítsak a császárra mert én is gerincsérv műtött vagyok+van egy másik is de azt még akkor nem kellett műteni. De én ilyenekről még nem beszéltem a dokival. És a farokcsonttörés hogy történt nálad?
2009. máj. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nem irigyellek,de szerintem ebből mindenképpen császár lesz!

További jó egészséget!Könnyű,fájdalommentes szülést!

2009. máj. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az orvosom azt mondta,hogy IV-V csigolyánál volt a műtét és hogy 70%,hogy császárműtét lesz belőle.....szánkóztam és úgy törtem el a farokcsontom:)))

Boldog babavárást mindenkinek

2009. máj. 20. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!