Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is félt a 4D előtt?...

Más is félt a 4D előtt? Írjatok légyszi!

Figyelt kérdés
Ma megyünk fél 3ra 4dre,múlt héten voltam sima UH-n,ott minden rendben volt. És mégis nagyon félek,hogy kiderül valami. Ugye ha baj lett volna,az látszott volna a simán is,egy hete? Ha mondjuk túl pici a Babóka. Nem tudom,de v.miért ettől félek leginkább,hogy valamitől vissszamarad a fejlődésben.
2009. máj. 19. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem féltem, inkább izgultam, hogy mit fogok majd látni, milyen lesz stb. Ne aggódj! Azt nem írtad, hogy mennyi idős terhes vagy, de gondolom már elég sok vizsgálaton (uh, vérvétel) vettél eddig részt, és ott sem mutattak ki semmit. A túl pici, vagy túl nagy nem jelent semmit. Van olyan ismerősöm, akinek azt mondták, hogy a babája le van maradva 2-3 héttel és majdnem 4 kg-osan született.
2009. máj. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szia,än szombaton megyek 4D-re,de än nagyon värom.Szerintem nincs mitöl aggodnod,lätszott volna ha baj lenne.jo mozizäst,biztos könnyezni fogsz az örömtöl.azärt irj,hogy mi volt.engem ärdekelne
2009. máj. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
27 hetes, a babóm BPD-je 72mm, FL: 55. Szóval ha minden igaz nem olyan pici,sőt. De valamiért olyan nagyon izgulok! :)
2009. máj. 19. 12:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok: ez természetes, hogy izgulsz. Biztosan nagyon jó és szép élményben lesz részed.
2009. máj. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ja és szerintem teljesen jók az értékek.
2009. máj. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,majd megírom holnap,hogy mi volt :)
2009. máj. 19. 12:20
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Megtörtént a mozizás,és tényleg fantasztikus volt,bár a legényke nme igazán akarta megmutatni magát,túlságosan elfoglalta,hogy rájöjjön,hogyan tudja bekapni egyszerre mindkét kezét+ a lábát :) Úgyhogy csak a fél arcát láttuk oldalról,viszont kiderült,hogy az én orromat örökölte :)

2009. máj. 20. 08:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, na meg a harmadik és negyedik :)). Akár csak az én fiam! Dettó ugyanezt produkálta. Amúgy amikor végre kibújt, egyáltalán nem hasonlított a 4d-s önmagára, pedig a 32. héten is voltam vele 4d-s uh-n. Kérdeztem is tőle: téged meg ki cserélt ki a pocakomban? Amúgy ő hál isten nem az én orromat örökölte :))
2009. máj. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!