Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Okozhat gondot hogy egy 27...

Okozhat gondot hogy egy 27 hetes babának a nyakán van a köldökzsinór?

Figyelt kérdés
Voltunk 4d-n és a nyakán van a köldökzsinór,picit aggódom:(((
2009. máj. 19. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Beszéltél az orvosoddal? Én úgy tudom h elég gyakran tekerik maguk köré a zsinórt, de mindenképp gyakori ellenőrzést kérnék a dokimtól. Remélem ahogy odatekerte úgy le is tekeri:)

12+2 hetes

2009. máj. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia.A szonográfus meg sem említette de mi látjuk a képen meg a videón,olyan mintha egy kis sál lenne a nyakán,a dokimnak mondtam azt mondta hogy a legközelebbi uh-n "megnézeti",de az csak 30-32.héten lesz:((((és addig nem lehet baj?
2009. máj. 19. 12:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Megint én: baj mindig lehet, engem is elüthet az autó délután, de szerintem nem fog:) a köldökzsinór a doki levenni nem tudja, aki a 4d-t csinálta az orvos volt vagy csak egy "gépkezelő"? Maszek rendelése van a fogadott dokidnak? Kicsit erőszakoskodj, h nézze meg, csak finoman, szerintem ha nála fogsz szülni, akkor hála reményében engedékeny lesz, nem? Én mindenképp megnézetném vele és kikérném a véleményét, látatlanba ne mondjon semmit!
2009. máj. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ne nyugtalankodj, mert addig, amíg a pocidban van a baba, nem tud a nyakán lévő köldökzsinórtól megfulladni, mert nem ott jut a szervezetébe az oxigén. Nekem 2 gyerekem is született úgy, hogy az egyiknek 2x, a másiknak 3x volt a nyakára tekeredve a köldökzsinór. A szülésnél, a kitolásnál volt emiatt egy kis gond, mert hiába éreztem, hogy nyomni kellene, nem volt addig szabad, amíg a doki le nem tekerte a nyakáról a zsinórt, hogy ha esetleg nem elég hosszú, ne húzza vissza. Mindkettő gyönyörű, egészséges tini. Persze, azért jobb, ha a dokid is megnézi, bár tenni nem fog tudni semmit egyelőre. Lehet, hogy még néhányat bucskázik a babád és magától le is tekeredik róla, ahogy rákerült. Minden jót! 4 gyerekes anyuka
2009. máj. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat:))

Hát igen végülis még korai ezen aggódni.......köszönöm a megnyugtatást:)

Boldog babavárást

2009. máj. 19. 15:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a baba nyakara tekeredett a koldokzsinor nem problema az, hogy ejszaka forgolodsz es a baba is csuszkal a hasadban? Vagy rossz iranyba bukfencezik ?
2016. jún. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!