Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó mensi alapján juni 7...

Utolsó mensi alapján juni 7 re vagyok kiirva de UH szerint a doki mindig juni 28at mondott! Meik lesz a nagy nap? Sokat keményedek, vizesedek, dagadok!

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!Hat elvileg az utolso mensitol szamitott a jo de hogy mikor lesz az igazi azt csak a babad tudja.:) Szerintem mar junius 7-e elott keszulhetsz aztan majd meglatod,hogy meddig huzod.Legalabb be lesz keszitve minden.:)En junius 17-re vagyok kiirva de mar a korhazi csomagom keszen all.Egyik naprol a masikra valtozhat mar a helyzet!:)

Konnyu szulest neked!:)

36 hetes kismami

2009. máj. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,neked is könnyű szülést kívánok.De hogyha 7-e körül fog kijönni akkor nem lesz túl kicsi?Mert elvileg UH-on nézik ugye a méreteit s gondolom az alapján mondta a 28.át.Mert ugye a 28.ához képest most vagyok a 34.héten de ha a 7.ét nézzük elméletileg már a 37.héten lennék.Szerinted?Boldog Babavárást
2009. máj. 19. 13:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Bár én októberre várom a babámat de a helyzet ugyan ez mesi alapján október 10.-én kéne születnie, uh szerint okt 22. mond a doki, egy másik doki pedig továbbra is azt mondja hogy a mensit kell figyelembe venni mert a baba hol gyorsabban fejlődik hol lassabban tehát bármikor utolérheti magát :) mindenesetre hozzátette a doki hogy + - 2 hétre mindig kell számítani.
2009. máj. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
elso vagyok.Szerintem ne aggodj az miatt,hogy kicsi lesz.A babak tudjak,hogy mikor kell jonni es ha eleg erett lesz a kinti eletre akkor fog kibujni.:)Bizz a babadban!:)Most mar nincs sok hatra es gondolom eddig minden rendben volt a terhessegeddel.
2009. máj. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok.június 13 a menzi alapján,jún 30 az uh alapján.

nekem 32 hetesen ,vagyis múlt héten 2200 grammnak látta a gép,kislány:)

neked mekkora most?

genetikus a dokim,de szerinte inkább 30-a lesz,bár mindig azt mondta kisebb, mint kellene.de látod,már 2200g!

2009. máj. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!