Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor először éreztétek a...

Amikor először éreztétek a baba mozgását (első babánál) utána milyen gyakran éreztétek őt?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Először a 15.héten utána pár héttel később, talán 18-19.héttől.Utána már szinte minden nap. Legelőször emlékszem raktam be a ruhát a mosógépbe és ahogy felálltam éreztem bugyborékolás szerű mozgást.Biztos ő volt:)Aztán ahogy telt az idő voltak aktívabb napok meg lusták.Volt hogy alig éreztem 1-1 napon.
2009. máj. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi akkor remélem tegnap őt éreztem:)
2009. máj. 19. 11:51
 3/7 anonim ***** válasza:

De cuki ez dolog!Hány hetes vagy? Én nagyon fel voltam dobódva, aztán amikor jobban mozgott, mindig ezzel szórakoztam.Szerintem az a legjobb meg amikor kiderül a neme:)Húú azt nagyon vártam.

Első voltam

2009. máj. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
15+5 hetes vagyok, és én is nagyon várom már, hogy 'rendszeresen' érezhessem a kicsit. A nemét már a 13. héten megmondták, azt mondta a szonográfus hölgy, hogy kisfiút lát és valószínű ez már nem fog változni. Én már nagyon szeretnék elmenni 4D-s UH-ra mert nagyon kíváncsi vagyok, hogy ott hogyan is ficánkolna:) (de nem tudom még, mikor menjek)
2009. máj. 19. 12:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia.Én is a 15. héten éreztem először a babám mozgását,pocakmasszírozás után. :-) Aztán 4-5 nappal később megint.azóta még nem éreztem, de nagyon várom újra.16+4 hetes első babás kismami.
2009. máj. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt hogy csak 2 naponta adott jelet magáról. :-)
2009. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
15. héttől minden nap érzem mozogni. Hétről-hétre egyre erősebben.4D-s uh-ra azt a tanácsot kaptam,hogy a 22 hét után érdemes menni, mert akkor már közel hasonló a pofija ahhoz ahogy érkezéskor látni fogod.19hetes km
2010. okt. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!