Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan, hogy teljesen...

Van olyan, hogy teljesen elmúlik a mellfájás és a baba mégis rendben fejlődik?

Figyelt kérdés
Tegnap délelőtt hányingerem volt és fájdogáltak a melleim. Ma SEMMI. A melleim nem kemények, nem érzékenyek, nem feszítenek. Ez a 10. hetem.
2009. máj. 19. 11:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem egyik terhességemnél sem volt semmi bajom, még a melleim sem feszültek!

Van egy makk egészséges 5 éves kisfiam, és a második kisfiúval 22 hetes terhes.

Nem törvényszerű, hogy rosszullétek vannak és feszül a melled, csak több esetben van ilyen, mint tünetmentesség.

Inkább örülj neki, hogy jól bírod!

Kellemes babavárást!!!:)

2009. máj. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem az elején feszültek aztán volt egy időszak amikor nem. Terhesség vége felé kb. a 34-35. hét körül megint fájtak. Babónak semmi baja nem lett.


9 hetes baba anyukája.

2009. máj. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy nálunk is rendben minden, csak annyira aggaszt, hogy elmúlt a mellfeszülésem (eddig is ez volt az egyetlen tünetem) és mindenhol azt olvasom, hogy ez mennyire rosszat jelent. Egyébként nekem is ez a tapasztalatom, sajnos az előző terhességem így szakadt meg:(.
2009. máj. 19. 11:51
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem a 11.hétig feszültek,keményedtek a melleim,annyira, hogy nem is bíttam melltartó nélkül lenni.Semmilyen rosszullétem nem volt.Máig sem.A 11.hét után a mellfeszülés teljesen elmúlt.Egészségesen fejlődünk. 16+4hetes kismami.
2009. máj. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Egyik napról a másikra múltak el ezek a tünetek? Nekem a 7. hétig semmiféle tünetem nem volt, minden vizsgálat előtt halálra aggódtam magam, mert nem éreztem semmit. Aztán az elmúlt két hétben jött a mellfeszülés és egyszer-kétszer émelygés. Tegnap még émelyegtem és ma reggel sem voltam jól, de azt inkább annak tudom be, hogy teljesen bepánikoltam. Ugyanakkor a melleim egy picit sem fájnak és talán már tegnap is kevésbé voltak érzékenyek, mint korábban. Délutánra bejelentkeztem uh-ra, mert korábban volt már egy vetélésem és nem bírom kivárni a jövő heti időpontomat.Ugye bízhatok benne, hogy az orvos mindent rendben talál?
2009. máj. 19. 13:25
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok.Szerintem minden rendben lesz veletek. Nekem semmilyen rosszullétem, sem émelygésem nem volt, viszont a mellfeszülés már kb. a 4.héttől elkezdődött nálam,egyre erősebb lett,majd a 11hét körül egyik napról a másikra hirtelen eltűnt.Ne aggódj, nálatok sem lesz semmi baj.
2009. máj. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat, kicsit megnyugodtam! Remélem, hogy az uh-n rendben lesz minden, hamarosan kiderül.
2009. máj. 19. 14:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Remélem sikerül megnyugtatnom.10.hétig émelyegtem,de szinte már pusztán önmagamtól is,annyira rosszul voltam.A mellem annyira fájt,hogy borzalom.Majd másnap,mintha egy új testet kaptam volna.Semmi bajom,reggeli,tejes kávé...Ez azóta így is van.19 hetes pocaklakóm pedig vígan ficánkol odabent:)
2009. máj. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én most vagyok 11+2 hetes és az elmúlt 1-2 napban már nincs olyan erős mellfeszülésem.Viszont lett helyére hányás,ami eddig nem volt.Ne ijedj meg,biztos nincs gond!
2009. máj. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok Lányok! Tegnap megnéztük uh-n a babát és minden teljesen rendben. Ficánkolt ezerrel, járt a keze, lába, az orvos kihangosította a szívhangot. Soha ennél szebbet nem láttam még....
2009. máj. 20. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!