Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt akinek a lepény a méhszáj...

Volt akinek a lepény a méhszájnál tapadt meg?

Figyelt kérdés
Elmozdult később? Vagy ha ott marad, akkor császárral kell szülni? Nekem most ott van, de azt mondták, még változhat a helyzete, egyébként csak az miatt aggaszt, hogy szeretnék természetesen szülni, nem akarok császárt.
2011. dec. 21. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Kezdem a végéről. Ha ott marad, császárral kell szülni, nem akarás -nem akarás kérdése, ugye tudod? :)


Nekem az első babámnál részlegesen fedte a méhszájam, de ahogyan telt az idő, úgy húzódott fel, végül hátsó fali lepény lett.


Nyugi, még bőven elmozdulhat.

2011. dec. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nagyon közel volt, de a terhesség végére elmozdult, úgyhogy már nem volt akadálya a természetes szülésnek emiatt. Más kérdés, hogy végül mégis az lett. Én sem akartam császárt semmiképp. Na de alényeg, hogy arrébb mozdulhat még simán :)

2011. dec. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, nyilván tudom ha nincs más választás, akkor császár...csak érdekel, hogy van e akinek jobbra fordult a dolog, mert engem ez elszomorít :( továbbra is várom a válaszokat!
2011. dec. 21. 11:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy?Mert ha még az eleje felé vagy, akkor nagyobb az esély, hogy felhúzódik.Barátnőmnek tapadt méhszájnál, vérezgetett is, és olyan 21-23.hét körül felhúzódott a hátsó falra.

Természetes úton szült, vagyis elkezdett úgy szülni, csak gyengült a szívhang, és azért császározták.De persze ennek nincs köze ahhoz, hogy a méhlepény hol volt épp neki az elején.Szerintem minden okés lesz, szurkolok!

2011. dec. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 20 hetesen mondta a doki,hogy a lepény a mellső falon a méhszáj felett átnyúlik a hátsó falra.Azt mondta,hogy pihenjek ezerrel (2 éves fiam mellett),no sex és feljebb fog vándorolni,ahogy tágul a méhem.Erre 30 hetesen ugyan ez a helyzet annyi különbséggel,hogy a belső méhszáj szabadnak tűnik.A védőnő azt mondta,hogy simán szülhetek,legfeljebb egy picit jobban fogok vérezni.Úgy tudom,hogy akkor császároznak,ha teljesen fedi a lepény a méhszájat.Úgyhogy no para!Bocs a terjedelmes válasz miatt!Boldog babavárást!!!35 hkm.
2011. dec. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! 13hetes vagyok, igen mondták, hogy még vándorolhat, hát nagyon bízom benne. Kérdezték is az uh-on, hogy szoktam e görcsölni, meg volt e vérzés, vagy barnázás...hála égnek semmi ilyen panaszom nincs :) Ezért egyébként nem aggaszt, tényleg csak a szülés miatt aggódom. Remélem szerencsém lesz :) A szextől mi is el vagyunk tiltva sajna, de az legyen legnagyobb bajunk :)) Kellemes ünnepeket!
2011. dec. 21. 14:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!