Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelenthet veszélyt a babára,...

Jelenthet veszélyt a babára, ha terhesség kezdetétől sok folyása van a kismamának?

Figyelt kérdés
Most vagyok a 10.hétben és a doki kiírt nekem vaginális krémet amit lehet hogy egész várandósságom alatt kell használnom,nemárthat ez a babának?ha volt valaki ilyen helyzetben kérlek írjatok tapasztalatot?köszönöm!
2009. máj. 19. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, bár én nem használtam semmi krémet, nekem is van, h hirtelen sok folyásom van. Aztán hosszú órákon át száraz vagyok. Ne aggódj. Ha doki látott, biztosan tudja mit írt föl. Ez legyen a legnagyobb bajod, h terhesség alatt krémet kell használnod folyásra.

Boldog babavárást! Nem árt a picinek! Hidd el!

24+4heteske

2009. máj. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a megnyuktató választ aranyos vagy,hogy írtál ez lesz a második babaánk,az elsö várandósságomkor nemvolt semmi folyásom azért ilyedtem most meg egy kicsit,de ez a terhesség teljessen más!
2009. máj. 19. 08:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is végig folyásom volt, főként a vége felé. Semmi baja nem lett a babámnak. Bízz az orvos megítélésében, nem írta volna fel a krémet, ha ártana bármennyit is.

2 hetes baba anyukája

2009. máj. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nekünk is 2.baba. És elsőnél nálam sem tűnt föl iylesmi. De ha végiggondolom a két terhességben semmi hasonlóság nem volt. Csak a pocak nőtt!:)

2009. máj. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is sok a folyásom már az elejétől,ilyenkor van amelyik orvos krémet ír fel,szerintem nem árthat a babának.Az én orvosom azt ajánlotta,hogy naponta többször cseréljek fehérneműt(ezt teszem naponta 3-4 szer),és hogy árthat a túlzott higiénia (többszöri mosakodás mindenféle tusfürdőkkel odalent),mert felborulhat a természetes tejsavtermelődés és PH érték.Ja és persze ellenjavallta a tisztasági betét használatát,és a műszálas fehérneműt.


Üdv!

29 hetes km

2009. máj. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!