Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan, hogy a petezsák...

Létezik olyan, hogy a petezsák pisilés közben távozzon? És ha igen, hogy néz ki?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódok, mert ma reggel v.mi furát vettem észre a wc lefolyóban. Nem éreztem, hogy belőlem jött volna ki, nem is fáj semmim, nem is vérzek. Csak nem tudom, hogy ott volt e már, vagy belőlem jött ki. Kb 2 cm átmérőjü halványbarna szövetszerű v.mi volt.
2009. máj. 19. 07:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, h a kérdésedre válaszoljak, nem létezik olyan h a petezsák pisilés közben távozzon.

Figyeld h barnázgatsz, görcsölsz vagy vérzel e majd a továbbiakban. A helyedben ha ez bekövetkezik, azonnal elmennék dokihoz.

Amit a Wc-ben láttál nem tudom mi lehet...nekem pl a férjem kifejezetten haragszik ha nézegetem a Wc-t mikor végeztem az ottani teendőkkel...szerintem a bugyidat, betétedet, wc-papírt nézd csak...lehet h valami volt a Csészében, és nem belőled jött. Ne gondolj semmi rosszra.

Szorítok!

2009. máj. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha az a petezsák lett volna, egy látni kellett volna benne valami rózsaszín bigyut embrió, meg egy kis szürke bigyut méhlepény, plusz a görcsöktől nem bírnál írni sem, véreznél nem is kicsit.

Az nem az volt, nyugi

2009. máj. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem sem pisilhetted ki csak úgy, bár azzal nem értek egyet, hogy a vetélés görccsel jár minden esetben. Én az előző babámat 7 hetesen veszítettem el, de csak véreztem, igaz azt elég erősen, de görcsölni nem görcsöltem, sőt még a hasam se fájt semennyire, még csak annyira se, mint egyébként menstruációkor.

De a sok aggódás helyett inkább menj dokihoz egy uh-ra, és ő biztosan meg tud majd nyugtatni. :)

2009. máj. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező nem arra gondolt, hogy kipisilte a petezsákot, hanem hogy pisilés közben a WC-n ülve a hüvelyén keresztül távozott a petezsák. Nem feltétlenül jár görcsökkel, ha pl. a magzat felszívódik az elején, de azt egyáltalán nem lehet észrevenni. Ha vetélés van az meg tényleg görcsökkel jár. Nálunk volt ilyen a családban.
2009. máj. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34%

Kipisilni egyáltalán nem lehet....kis anatómia!...

Szerintem a 09:35-ös válasz a legtutibb.A korai terhesség ha elhal,azt meg sem érzi az ember.A vetélés pedig mindenképp jár vérzéssel és fájdalommal is.Hol kisebb ,hol nagyobb mértékben,nincs két ugyanolyan eset.Sőt akár ájulás is lehet a velejárója.A sorrend is lehet más.Rosszullét ,görcs vérzés,nem kell ilyen sorrendben történjen.De ha ez otthon történik és wc-re is eltud menni az illető,akkor alvadt vér darabkákat fog látni...sajnos ezt tapasztalatból mondom..

Remélem semmi baj nem történt és megvan az a baba.

2009. máj. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!