Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan, hogy a nagytesó...

Volt olyan, hogy a nagytesó előbb mondta, hogy jön a kistesó, mint a teszt?

Figyelt kérdés
És azt is mondta a nagytesó, hogy kisfiú vagy kislány lesz a kicsi? Esetleg néven is nevezte a kicsit? És bejött, amit a nagyobb mondott?
2011. dec. 20. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A lányom 13 hónapos, ma teszteltem pozitívat, de ő már 4 napja huzogatja a felsőmet,és puszit ad a hasamra.

Előtte soha nem csinált ilyet. Nem tudom,hogy megérezte-e,vagy szimplán véletlen.

2011. dec. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akárki akármit mond, gyermekeink a spirituális világgal közelebbi kapcsolatban vannak, mint mi, felnöttek. És szerintem megérzik.

A kisfiamat kérdezgettem mindig, van-e pocaklakó, mert már évek óta szeretnénk kistesót. Mindig nemet mondott. Aztán az egyik hónapban nem is foglalkoztunk a dologgal és odajött, elkezdett a köldökömhöz beszélni, vagyis a kistesónak. És 1 hét múlva pozit teszteltem. :)

2011. dec. 20. 14:50
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Fiam,akkor kb. 6 hós volt és puszilagatta a hasamat,é smondtam h kistesó lesz,ekkor még nem tudtuk a nemét,de a fiam elvigyorodott és közölte nagy mosollyal: Gigi és csak a pocaklakóra mondta. Igaza lett,mert hugija született. Lányom beceneve Gigi lett:o)
2011. dec. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem 23 hós a kislányom, és mikor kérdezem hol a baba, akkor mutatja a hasamat. De azt vettem észre, hogy nem a köldökömnél mutatja, hanem lejjebb, kb bugyi volnalban, ahol tényleg a baba van. Én nem szoktam ott lent mutogatni, csak a hasamat szoktam neki mutatni.
2011. dec. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

a fiam 20 hós volt amikor teherbe estem, és mindig a hasamhoz szorította a fejét és ölelte a derekam. Aztán pár nap múlva, meglátogattuk anyóst, az ő kutyája is a hasam körül szaglászott, és nyalogatni akarta.

Másnap teszteltem pozitívat. Ami csak azért volt meglepő, mert a fiam stimulált baba, nem számítottunk több gyerekre. Nem is védekeztünk. De nagyon-nagyon boldogok voltunk. A férjem egyenesen szerelmes a lányába, aki most 20 hós.

2011. dec. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A három éves kislányom augusztusban kezdte el mindenkinek újságolni hogy kistesója lesz. Jókat nevettünk rajta, és zavartan magyarázkodtunk, hogy á, dehogy, csak fantáziál... Mi nem beszéltünk itthon róla, hogy nehogy esetleg kombinálhasson, és nem is igazán terveztük. Augusztus végére már annyiban módosult, hogy azt is hozzátette, hogy kisfiú lesz, és Leventének fogják hívni. Aztán szeptember elején nem jött meg... Teszteltem is egy gyönyörű pozitívat. Amikor elmondtuk neki, csak nézett, hogy mit akarunk tőle, amikor ez már kész tény volt egy hónapja is... :D Egyáltalán nem lepődött meg. Aztán jött a biopszia, és két hétre rá azt is megtudtuk, hogy kisfiú!.......... de nem Levente lesz....... valószínűleg..... bár.... ki tudja... :)
2011. dec. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Olyan aranyos történetek...

Így megérzik a kicsik a kisbabákat?

Hihetetlen!

:)

2011. dec. 21. 20:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!