Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes kismamák hogy vagytok...

21 hetes kismamák hogy vagytok? Kismanótok megmutatta már magát?

Figyelt kérdés
Irjatok,hogy hogy vagytok,hogy viselitek a hideget/meleget?Várom a válaszaitokat!!!!
2009. máj. 18. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekünk még sajnos nem mutatta meg magát, pedig már nagyon kíváncsiak vagyunk. Apa is és én is úgy érezzük, hogy kislányunk lesz, aztán majd 3 hét múlva reméljük, hogy kiderül. :)

Viszont mostmár elég intenzíven mocorog, főleg így este. Bár apa még nem érzi, de reméljük, hogy már hamarosan fogja.

Sajnos egy kicsit túlterhelem magam, mert jövőhét végén költözünk, és már most pakolok össze. Kicsit túlzásba is vittem ma, muszáj volt magamra parancsolni, hogy mostmár elég legyen és pihi! Pedig már nagyon izgatott vagyok, de muszáj figyelnem magunkra.

Az időváltozást még jól viseljük, bár a hűvösebb/esős időben Pötty nem olyan aktív, mint egyébként.

Azt viszont nagyon nem szereti a kis drága, ha a gép előtt ülök, olyankor mindig jó nagyokat belémrúg. :)

Ti hogy vagytok?

2009. máj. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

még mi sem tudjuk mi lesz a drágám,de végül is mindegy csak baja ne legyen..nekem is elég jócskán mozog..:-)

mekkora a pocitok nekem elég kicsi..vagyis én látom magamon de más nem igazán veszi észre..

2009. máj. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem már a 13 hetes uh-on megmondta a doki, hogy fiú, azóta voltunk 4D-n és ott is megerősítették, láttuk a bizonyítékokat is... :)

Nekem csak a fejem szokott fájni a hőmérséklet változásoktól, de amúgy semmi bajom...

2009. máj. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én elég jól viselem a meleget, (egy hűvös irodában ülök).

Nekem 18 hetes genetikain megmutatta magát, kislány lesz. Az én hasam is kicsi.

2009. máj. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nálunk is elég szégyenlős a pici, eddig csak egyszer mutatta meg magát...2hete:)80%-ra mondta a doki hogy kislány lesz:)babókat nálam is nagyon aktiv....főleg este amikor picit el tudok pihenni:)nálunk is nagy a felfordulás igaz mi "csak" felújítjuk a házat, dehát épp elég...fejfájás ha hirtelen változik az idő rendesen előjön,de amugy minden ok!!További szép babavárást mindenkinek!!!és persze egészséges babókat!!:)
2009. máj. 19. 09:13
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi már a 16hetes UH óta tudjuk, hogy kisfiú a pocim bérlője:-)

Amúgy az én hasam is kicsi, alig látszik. Még mindig úgy nézek ki, mint aki felszedett pár kilót. Azért oldalról látszik, hogy nem úszógumi formája van. De még kicsi. Mondjuk én magas is vagyok, s állítólag másként oszlik el, valószínűleg a 9. hónapban sem fogok "gurulni":-)

Amúgy nekem időszakok vannak, amikor beindul a Picur. Olyankor le se lehet lőni, folyamatosan mocorog, rúgdos. De az mégis olyan jó!!!Ilyenkor tudom, hogy minden oké.

Máskor meg majdnem egész nap semmi. A minap meg is ijjedtem emiatt, de aztán hosszas kérlelésre csak rúgott kettőt, csak hagyjam már békén:-D

A meleget én is tűrhetően viselem, pontosabban úgy, mint terhesség előtt. Akkor is nyafogtam néha, ha kikészített a melg, meg most is.

Amúgy mi is most rendezzük be a lakást, s én is teszek-veszek itthon. Sokszor én is megálljt parancsolok magamnak.

Mindenkinek boldog babavárást!


Ti mikorra vagytok kiírva?

2009. máj. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi egy kicsit nehezebben bírjuk a meleget. Babóca egy kicsit belassul tőle, de azért jelezget hogy minen ok. Nekem inkább csak lefelé rúgdos, úgy látszik jobb oldalra fészkelte be magát mert általában mindíg ugyanott érzem. Nálunk már elég nagy a pocak, volt már olyan hogy megkérdezték ikreket várok e. De nem nagyon izgatnak, amúgy csak 1 kg plusznál tartunk. Mondjuk az elején fogytam egy kicsit. És ti?

Nálunk is nagy volt a rumli, de most már kezd rendeződni. Egy kicsit gyorsak vagyunk és már majdnem kész a kisszoba. Habár még bababútorok nincsenek bennt, csak a szép kis függöny meg egy szekrénysor és egy kis kanapé.

Mi október 1-re vagyunk kiírva. Ja és úgy néz ki kislányunk lesz.

2009. máj. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Mi is 20/21 hetesek vagyunk, a Doki október 5-10-re írt ki. Nekünk is a 16 hetes UH-n mondta hogy szerinte lány lesz, most a 20 hetesen is azt mondta mosolyogva hogy még mindig nincs a lába között semmi.:)) Amúgy én nem érzem hogy mocorog :( de remélem most már csak napok kérdése. Tegnap az UH-n egyfolytában járt a keze.Van köztetek olyan aki a SZt. Imrébe szül okt. elején?
2009. máj. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát én szeptember 30 ra vagyok kiirva...hát poci téren nekem van már,nem is kicsi:)alacsony is vagyok meg volt is rajtam már a babó elött is pár kilo plusz, de ehhez képest még midig csak 3kg-nál tartok,amit nem is bánok:)boldog babavárást!!!és irjatok:)
2009. máj. 19. 20:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!