Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha már nagyon dagad kezem...

Ha már nagyon dagad kezem lábam tényleg nem sok van szülésig? Az utolsó mensitől számolva jún.7-én szülök, de UH. alapján jún.18. Melyik a pontosabb?

Figyelt kérdés
36hetes kismama
2009. máj. 18. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az utolsó mensi! Mindenképp! Könnyű szülést kívánok :)!
2009. máj. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 12. heti uh-on azt mondták,hogy fiatalabb és levettek a korából 2 napot,igy a szülés is késöbbre esik. A védönöm azt mondta,hogy az uh-s kort kell figyelembe venni. Persze ha ezt a 12. héten hatázozták meg.
2009. máj. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is bedagadtam, le sem ment, aztán 1 hét múlva megszültem:-) és az utcsó mensi alapján számoltam. az UH szerint még lett volna 10 napom...
2009. máj. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én június 5-re vagyok kiírva.Már kb. 1 hete dagad kezem-lábam,de olyan szinten,hogy már fáj.És nem kell hozzá sokat mozognom,hogy bedagadjon.Ja és a szám is elkezdett dagadni.Neked zárt még a méhszáj?Fájások,keményedések vannak?
2009. máj. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

En junius 20-ra vagyok kiirva,menzesz szerint viszont junius 29-re.

Engem a doki a junius 20-ira szamol mindig,ugy h 35 hetes vagyok.

A baba sokkal nagyobb volt mindig is a menzi szerinti idohoz,ugy h doki szerint elobb fogant.

Szep babavarast!

2009. máj. 19. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok.

En is iszonyat vizesedek,kezem,labam.

De nekem a mehszajam is elkezdett kinyilni.

Nem bannam ha a 38.hetig meg bent maradna a kicsi:)

2009. máj. 19. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is a 36. héten kezdett el rettenetesen dagadni a kezem és a lábam. Egy hét múlva eldeformálódott az arcom is. Védőnő szerint: "napokon belül megindul majd a szülés".

Betöltött 42 hetesen született meg a kisfiam. Akkor sem önszántából.

2009. máj. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!