Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi számít nagyon alacsony...

Mi számít nagyon alacsony vérnyomásnak?

Figyelt kérdés
Van valaki aki ezzel küzd? Mit tesztek ellene? (A vörösbor a vérnyomásra jó? - mértékkel persze!)
2009. máj. 18. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
sok folyadék jo rá.. amugy 80 alatti már alacsony föleg egy terhes nönek, de nagy melegben kitágulnak az erek és alapbol lejjebb megy. neked mennyi?
2009. máj. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem terhesség előtt is elég alacsony volt a vérnyomásom,ezért jogsit sem akartak adni.Rögtön kérdeztem is a dokim,hogy ez nem baj-e,azt mondta inkább ez,minthogy magas legyen.Azt mondta ha úgy érzem igyak kávét,kólát,teát persze mértékkel.A vörösbor is jó rá,de az inkább a vérképzésnek használ.Ja a lényeg lemaradt,nekem 90/70 a vérnyomásom és nagyon ritkán "csillagokat látok" akkor szoktam kólát vagy teát inni,és persze valami ülő poziciót keresni ha van rá lehetőség.

12+2 hetes kismami

2009. máj. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem alapból sosem megy 90 fölé a vérnyomásom, akármikor is mérték életem folyamán. Most 11 hetes vagyok, ma voltam védőnőnél és 82/60-at mért. Ő az alkoholt nem ajánlotta, inkább egy kis kólát javasolt. Egyiket sem iszom soha, így inkább egy kis teával tuningolom majd magam, ha már nagyon fáj a fejem és úgy szédülök, hogy alig bírok lábra állni. Most hétvégén is ez volt, a védőnő szerint lemehetett 80 alá.
2009. máj. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem alapból 100/70, de mostanában 90/55, legutóbb 85/58 volt. Köszi a tippeket.
2009. máj. 18. 22:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Én folyamatosan kűzdök az alacsony vérnyomásommal, ráadásul a kávé illatától is elhányom magam. Nekem általában 90/60, de amikor lemegye ez alá, nagyon rosszul leszek. Kipróbáltam már a sokat ivást, a lábat felpolcolást, a kávét (kihánytam) stb... Én most anyukám ajánlására elkezdtem koffein tablettát szedni, úgy néz ki ez bevált, és a doki is azt mondta hogy napi egy szemmel nem ártok a babának.

26 heteske

2009. máj. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!