Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes kismamik, hogy...

37 hetes kismamik, hogy vagytok? Össze van már pakolva mindenki, csak én ráérősködök?

Figyelt kérdés
Írjatok, hogy vagytok, mennyire vagytok előkészülve a babus fogadására.
2009. máj. 18. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
39+2 voltam, mikor bepakoltam este. Másnap reggel elfolyt a magzatvizem. :-))
2009. máj. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ez jó..:))

Az én első csajszim megvárta amíg a kiságyát komplettre felszereltük, és 41. héten bújt elő..:)

2009. máj. 18. 17:19
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a múlthétig dolgoztam.Szóval még kb sehol se tartok .

Most kezdek neki a babruhák mosásnak nagy takarításnak.Még vásárolni is kell pár dolgot.Szóval van még dolog bőven.Aggódom is hogy ki futok az időből.Te hogy állsz?


37 kismami

2009. máj. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia, az első vagyok. Szerdai napon született a lányom, és Mi előtte vasárnap végeztünk mindennel. Csak a kórházi csomaggal vártam még két napot. Valahogy éreztem, hogy nem kell kapkodni, megleszek mindennel időben, és így is lett. :-)
2009. máj. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

38 voltam, kivasaltam és összepakoltam a babapakkot, mondván, hogy az enyémet meg majd holnap... Mondanom sem kell, hogy éjjel a fájásokra ébredtem, hirtelen azt sem tudtam, mit tegyek el:) Szóval szerintem pakolj össze, nyugodtabb leszel! És amilyen hülye frontok jönnek-mennek, nem tudhatod, hogy mikor indul meg a picurka.

Hajrá!:)

2009. máj. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hali!

Én már ezen régen túl vagyok 13 és 11 évvel, de ahogy visszaemlékszem, 37 hetesen azért már be volt pakolva a szükséges cucc :))Bár nekem könnyű dolgom volt, mert 5 méterre laktunk a szülőotthontól.... (tudom: bunda!!!)

igen, ilyenkor már jó, ha össze van pakolva!

2009. máj. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már 2 hete "nézegetem" a babaszobát meg az összepakolt kórházi csomagot:) Én úgy voltam vele, hogy inkább legyen meg minden jó előre, minthogy rohanni meg kapkodni kelljen. Így a 35. hétre mindent összeraktunk.
2009. máj. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

húúú, de ügyik vagytok..:-)

Most vasalom a kisrucikat, a bölcsőt még rendbe kell tenni, mert az első csajszink születésekor kaptuk vissza rokonoktól, de persze Ő nem használta, ezért kikerült a garázsba...:S

Mivel a lányom 21 hónapos, így nagyon sok dolog megvan, és a helyén van (pelenkázó, stb..:))

2009. máj. 18. 17:55
 9/11 anonim ***** válasza:

38 hetes vagyok, már 2 hete mindennel készen vagyok. Csak a baldachint nem tettük fel, hogy ne porosodjon.

Már a kórházból hazahozós ruhát is összepakoltam és beletettem a pelenkázótáskába. Így a férjemnek már nem lesz vele gondja, csak be kell hoznia a kórházba.

2009. máj. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én úgy terveztem, hogy az utolsó három hónapot itthon töltöm, babacuccokat vásárolok, összerakom a lakást, berendezem, kórházi cuccot pakolok stb

Na ezzel szemben, a ház sehol sem áll(na jó állni áll, de még rengeteg a munka, mert nem tudunk haladni, valaki mindig hiányzik) így nem hogy a picinek nincsen hová tenni a cuccait nekünk sincs:) nincs a picurnak semmije, ugyanis anyut koraszülés veszélye miatt teljes ágynyugalomra ítélték, így bababoltig el sem jutottam, a kórházi cuccomról ne is beszéljünk. 6hét és a picim megszületik, doki és védőnői engedélyre várok, hogy elmehessek vásárolni:D Ezek után ha engem elkezdenek nyugtatni, hogy minden rendben lesz, valahogy nem értik miért leszek hisztis:D Én még egy kis időt szeretnék:D

2009. máj. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!