Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más kismamának is nézi a...

Más kismamának is nézi a párja a csajokat? Hogyan reagáltok erre?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Ohh az enyém folyamatosan. Mindíg rá szoktam vágni hogy megszólítsam neked vagy hogy ki ne essen a szemed. De tudom hogy sosem csalna meg, csak egyszerűen férfiból van. így vannak összerakva. Meg aztán tényleg csinosak a magyar nők. =)
2009. máj. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Munkája miatt sok formás táncos csaj veszi körül!Biztosan nézi Őket,de engem nem zavar(amíg nézi)!Amúgy 17 évvel idősebb tőlem így annyira nem aggódom.Tudom,érzem,hogy szeret!Eleinte zavart a dolog de erőt vettem magamon!
2009. máj. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%

Hát szerencsére az én férjem nem néz más csajokat, mondjuk a pocaklakó előtt sem tette. Tartottam attól, hogy mi lesz majd akkor, ha nekem nagy pocim lesz, esetleg "bálna" leszek, de szerencsére csinosnak érzem magam még most is, a férjem pedig mindig azt mondja, hogy így pocival szebb vagyok, mint valaha, igazi nő vagyok! :) Tudom, hogy nem csak mondja...nem a típus.

Mondjuk nekem nem túl szimpi, ha egy férfi más nőket nézeget, miközben a párja a közös gyermeküket hordja a szíve alatt...:(

29 hetes km

2009. máj. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!28hetes vagyok.nekem is lesi őket zavar nagyon is!Mondjuk ezzel nem tudok,tudunk mit kezdeni.Amig nem csal meg nem szolok ha mégis megtenné jön a fekete leves:)

Boldog babavárást nekünk!

2009. máj. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Hát azért szerintem ez nem normális, gusztustalan lehet mikor mész az utcán kismamaként a férjeddel kézen fogva ő meg más után bámul. Hát az én férjem nem így van összerakva!!!
2009. máj. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Én 31 hetes vagyok...és a párom a mai napig nézi a nőket....van hogy én mondom neki:hogy nézd milyen szép csaj:)Erre ő hát igen nem vakságot fogadott hanem hűséget!!!:)de megcsalni nem fog...
2009. máj. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Minden pasi nézi a nőket, ettől pasik. :-) Amíg csak nézik, addig nincs is baj. De őszintén csajok, Ti nem nézitek meg a jó pasikat? Még terhesen is?
2009. máj. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát megnézni még meg szabad, én azt gondolom.Sosem voltam féltékeny.Én is megnézem a jó pasikat.Na jó, így hogy kismama vagyok nem annyira, de amúgy igen.Csak hűséget fogadtam.
2009. máj. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mikor együtt vagyunk nem nézi meg, de szerintem mikor nem vagyok ott néha tuti dülled a szeme! :)

Egyébként, ha van egy szép és csini csaj az újságban vagy a tv-ben én is szoktam kérdezni, hogy az Ő szemével is jó csaj-e! És általában, ha nem tetszik neki megbeszéljük, hogy miért nem.És ez van fordítva is. Nem tudom másnál hogy van, mi olyan viszonyban vagyunk és olyan típusok, hogy tudunk beszélni ilyenekről is! :)

2009. máj. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

az én párom is nézi őket, de majd engem hogy fog nézni ha lefogyok...:-D

én nem bánom, nem vakságot fogadtunk. még együtt is szoktunk ccsajokat nézni, h " na majd én is ilyen leszek stb..." szeretjük egymást, jön a kislányunk, ezeknél semmi sem fontosabb.

2009. máj. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!