Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes vagyok, tegnap és ma...

23 hetes vagyok, tegnap és ma is erős orrvérzésem volt, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Az első terhességemnél a 38.héten volt egyszer ilyen, de azt a nagy melegnek tudtam be. Egyébként vérnyomásom alacsony, úgyhogy attól nem lehet.
2008. márc. 27. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
terhességtől :) ne izgulj miatta
2008. márc. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Terhességben valóban normális lehet,de ha nagyon erős,vizsgáltasd meg magad.Csináltass vérképet,hogy jó-e minden,mert ilyenkor gyorsan változhat.

Nekem az előző terhességemnél volt is egy embóliám.

Most meg injekciózhatom magam a gyerekágy végéig.

Inkább vizsgáljanak feleslegesen,mint baj legyen.

Boldog babavárást.

2008. márc. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Terhesség velejárója, de azért nem árt ha megemlíted a dokinak.
2008. márc. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szedj rutascorbint.Nekem ettől múlt el.Recept nélküli,és nem gyógyszer.Erősíti az erek falát.
2008. márc. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
esetleg nem túl száraz a szoba levegője?
2008. márc. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia..26 hetes vagyok....altalaban ejjel kap el az orrverzes es azt mondtak a terhesseg velejaroja.

Azelott nem voltak ilyen problemaim...a szobaban van parologtato, tehat a levego megfelelo.Allitolag a nyalkahartya meg van duzzadva a nagyobb mennyisegu vertol ami kering benned es ezt az orrban jelzi leginkabb , verzes formaban:-)

Megszokas kerdese...nekem hetek, honapok ota van...nem lehet semmit tenni ellene!

Boldog babavarast:-)

2008. márc. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is sokat vérzett az orrom,volt hogy csak lehajoltam már vérzett,vagy csak egy picit fujtam ki,már vérzett,ez elég kellemetlen volt nyilvános helyeken,de a rutascorbin nekem is segített...Bár azóta is van,hogy ha kifújom látom,hogy kicsit véres a zsepi,de már legalább nem ömlik az orrom vére.
2008. márc. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat, hasznos volt.
2008. márc. 27. 23:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!