Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem ártalmas az, ha csak...

Nem ártalmas az, ha csak egyféle gyümölcsöt eszek (eper) napokig és sokat?

Figyelt kérdés
Már egy hete minden nap epret eszek, mert annyira kívánom.
2009. máj. 18. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is ezt csináltam babásan :)

Eper 3 hétig, aztán cseresznye 2 hétig, aztán sárgadinnye, aztán őszibarack, aztán görögdinnye. Mindegyiket addig ettem, amíg rosszul nem lettem már a látványától is :)

Jó babavárást, ettől nem lesz baj, nyugi!

2009. máj. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most én is epren élek! Isteni, és kiváló C vitamin forrás! Semmi bajom tőle. Inkább napi fél kiló eper, mint egy tábla epres csoki...:)

29hetes kismama

2009. máj. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom! Pár hete epren élek szintén, és napi 1 kilót meg bírok enni! :) Néha sárgadinnyét is, de az eper most a kedvenc! Még szülinapomra is azt kértem mindenkitől! :)

26 heteske

2009. máj. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nálam is eper szezon van. egyszerűen nem tudom megunni, pedig már egy hónapja szinte minden nap eszem!
2009. máj. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem minden reggel banán,eszem mást is,de ha már kimarad hiányzik:)Az lején meg a kaliforniai paprika ment nagyon.
2009. máj. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!