Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van más is akinek tényleg...

Van más is akinek tényleg "teher" a várandósság?

Figyelt kérdés
Én már nagyon rég vágyom babára, és sok mindenen mentem keresztül mire sikerült most eljutni idáig.(24 hetes vagyok).De egyre inkább érzem hogy szeretnék már túllenni a terhességen.Inkább lelkileg visel meg, mert féltem a picikémet, nem akartom hogy neki is valami baja legyen.Szeretném már magamhoz ölelni, hogy tudjam jól van.Csak akkor érzem igazán boldognak magam, mikor mocorog, csak az a baj hogy lustika.De ez a sok vizsgálat, meg minden, ráadásul veszélyeztett is vagyok, sokat kell ágyban lenni,nem merek még házimunkát sem csinálni, pedig olyan kis pörgős vagyok.Orvoshoz sosem jártam, most meg mindig menni kell valami vizsgálatra.A babát már nagyon várjuk, és imádom.Tudom türelmetlen vagyok, de mit tegyek?Van más is így?
2009. máj. 18. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, tök normális, amit érzel, a babádnak pedig semmi baja nem lesz! Olyan hamar elszalad, élvezd ki minden percét, ne stresszelj. Tudom, h könnyű mondani.

És aludj sokat, helyettem is!:D

2009. máj. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jajj de jó, köszönöm a választ.Próbálkozom, de a négy fal között magamban nem könnyű.És az idő is lassabban telik.
2009. máj. 18. 14:21
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja, és alszom akkor helyetted is.
2009. máj. 18. 14:21
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is viszonylag sokat vártam a babára,mire sikerült. Most vagyok 36hetes és hát ez nem egy leányálom,mint ahogy gondoltam. Nem bántam meg,mert imádom és én is úgy vagyok vele,h már szeretném a kezembe fogni és megszeretgetni. :)

Kitartást Nektek!

2009. máj. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom mit érzel én is így voltam. Szerettem dolgozni menni, pörögni és hirtelen lett a nagy unalom. Én sokat aludtam és TV-t néztem, így gyorsabban el telt a "terhesség". Én is nagyon türelmetlen voltam főleg hogy a végén már nagyon nagy hasam volt, mert a baba elég nagyra sikeredett. Fájt a hátam, a lábam és már utáltam mindent. Csak a legszükségesebb házimunkát voltam képes elvégezni, de szerencsére a férjem mindenben segített. Ne izgulj, biztos minden rendben lesz és csak a jó napokra fogsz emlékezni a terhességből.

Kellemes további baba várást!

Egy 5 hónapos baba anyukája

2009. máj. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor neked már nem sok van hátra.De jó lenne már ott tartani.Igen, én is azt hittem hogy milyen csodás ez a kilenc hónap, de sok benne az aggodalom.De lehet hogy csak én vagyok ilyen parázós, biztos van akinek könnyebb.Minden jót nektek!!
2009. máj. 18. 14:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd, hogy csak te vagy parázós. Eleinte, hogy teljen le az első 12 hét, utána mikor mozdul már meg, majd eleget mozog vajon? Kiváncsiság, hogy hogy fog kinézni. Tényleg egészséges -e? Szerintem ezen mindenki keresztül megy, ez normális. Viszont utólag visszagondolva, nem volt rossz az a 9 hónap, tényleg áldott állapot. Persze az anyaság még jobb, csak elég fárasztó tud lenni, főleg az első hetek (nekm az első 3 hét volt nagyon nehéz, mostanra minden elrendeződött, lenyugodtunk).


6 és fél hetes kislány anyukája

2009. máj. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Továbbra is minden jót nektek, köszi a választ.
2009. máj. 18. 15:47
 9/9 anonim ***** válasza:
én is hasonloképpen vagyok.Csak nekem a porgés kezd hiányozni.25 hetes vagyok ,még dolgozom,de csak hetente 2-3 napot.Hozzá voltam szokva az állando rohanáshoz,meg ahhozu,hogy a sok munka mellett is mindent eltudtam végezni.Most meg mindenre duplán van idom,és ezt is megkell szokni.Nekem van már egy 10 éves fiam,vele én is teherként éltem át a terhességet,pedig kulonos problémáim nem voltak,de még az is zavart ,hogy nemtudom a kedvenc ruháimat hordani.Most ennyi év után ilyen dolgok nem foglalkoztatnak,és orommel tolt el minden egyes apro rúgása,csak megkell szoknom az otthonlétet.Ja és arra gondolok,hogy talán tobbet nem fogok már ilyent érezni,mert 3.babát már nemtervezunk.Igy jobban átélem,hogy terhes vagyok,talán utoljára.
2009. máj. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!