Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet együtt szedni az elevite...

Lehet együtt szedni az elevitet, és a magne B6-ot? Mindkettőben van B6, nem lesz sok?

Figyelt kérdés
2008. márc. 27. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

én szedem az elevitet, orvos tudja, és mégis javasólta a mgne b6 szedését.

de beszéld meg az orvosoddal.

2008. márc. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is szedem mind a kettőt. Megkérdeztem az orvost, és azt mondta nem sok, csak szedjem nyugodtan.
2008. márc. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindkettőt szedtem a doki ajánlására.Így szerintem nem sok.
2008. márc. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz sok,nekem a doki mondta a B6-ot,az elevitet magamtól szedtem, de nagyon helyeselte.Nyugodtan szedd,de a dokival egyeztess.Üdv!
2008. márc. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És Ti is többet szedtek a magneB6-ból? Ezt a dokim mondta, de az elevitet elfelejtettem megkérdezni, hogy mehet-e mellette...
2008. márc. 27. 13:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én szedem az Elevitet, és a dokim szerint felesleges szednem a Magne B6-ot. Rám bízta a döntést, annyit mondott, hogy egyszerre soha ne vegye be mind a kettőt. Talán valamelyest semlegsítík egymás hatását?!
2008. márc. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az elevit terhesvitamin, étrendkiegészítő, a Magne B6-ot pedig akkor szokták javasolni, ha keményedik a méh.

Ugy hallottam, ha a terhesvitamin mellé beveszel napi 1 szem magne B6-ot, az nem árt. Nekem az első terhességemnél 3*2-t kellett szednem, mert keményedett a méhem, mindezt a vitamin mellett.

A mostani terhességemnél még nme keményedik a méh, az orvosom mégis javasolta.

2008. márc. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én Elevitet 2-3 naponta szedek, Béres Magne B6-ot minden nap este 2 db-ot. Azért este, mert éjjel begörcsöl a lábszáram és a doki így javasolta. Nyugodtan szedheted mindkettőt, semmi baj nem lesz belőle. Csak az A vitaminból nem szabad túlzott adagot a szervezetbe juttatni, mert az májkárosodáshoz vezethez.
2008. márc. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én szedem az Elevitet és mellette még a magne B6-ot-kezdetek óta 3X2-t. Semmi gond nem lesz.Üdv.: 22 hetes kismami
2008. márc. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
b6 vízben oldodó vitamin,vagyis nem tudod túl adagolni,felesleget kispisiled...magnézium viszont már túl adagolható..
2008. márc. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!