Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha sokat ülök keménynek érzem...

Ha sokat ülök keménynek érzem a hasam. Szedjek rá Magne B6-ot? Nem az az igazi haskeményedés, összehúzódások sincsenek, olyan, mint amikor régebben nagyon jól laktam és szét akarna pukkadni a pocakom.

Figyelt kérdés
Csak most feszes és órákon át ilyen.
2008. márc. 27. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is tegnap megállapította a védőnőm, hogy feszes a hasam, és, hogy ez nem keményedés. De igazán nem magyarázták meg, hogy akkor mi, vagy mitől van. Nekem is ülésnél, vagy sétánál feszesebb. Érzem,de nem olyan vészesen kellemetlen. Azt mondták, ezzel nagyon sokat kell pihenni! Én szedek egyelőre 3X1 magnéziumot (nem a Bérest, mert abból talán nem szabad csak napi egyet), de egyelőre nem javasolták, hogy emeljek az adagon. Mielőtt elkezdenéd szedni, mindenképpen kérdezd meg a dokit vagy a védőnőt, és addig is feküdj sokat! Egyébként hány hetes vagy?

31 hetes kismama

2008. márc. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tegnap töltöttem a 18. hetet. Ez már viszonylag régóta van, csak annyira nem foglalkoztam vele. Dokihoz meg csak április 7-én megyek. Az még olyan messze van... De ezzel a fajta keményedéssel ártani nem ártok a babámnak ugye?
2008. márc. 27. 12:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Én sem nagyon vettem róla tudomást, de azért tegnap megijesztettek, és főleg azzal, hogy nem nagyon mondták el, hogy mi ez. Nekem is amúgy olyan, mintha sokat ettem volna, inkább a köldököm körül, na meg felette kemény, a hasam alja nem. A helyedben megemlíteném legközelebb a dokinak, és a magnéziumot is csak az ő javaslatára szedd. Tegnap én is feltettem amúgy ezt a kérdést itt. Egy kismama azt tanácsolta, egyek többször kevesebbet! És tényleg pihenj annyit, ammennyit csak tudsz! Nekem sajna amúgy is pihennem kell!

Nem lesz baj, de azért járj utána!

2008. márc. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, lehet, hogy még ma felhívom a védőnőt:)
2008. márc. 27. 13:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ad valami használható tanácsot, vagy hogy mitől lehet, írj egy kommentet vagy egy e-mail-t, kérlek! Előre is köszi! :-)
2008. márc. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem is szokott ilyen feszülés lenni, kemény a köldököm környékén illetve fölötte.az orvosom a méh növekedésével és a tartó szalagok nyúlásával indokolta.ilyenkor ha van rá lehetőség lekell kicsit dőlni, egyik oldalra, majd másik oldalra.de azért beszélj az orvosoddal.és mindenképp írd meg mit mondott / sokunknak van ez a problémája :( /

22hetes kismama, boldog babavárást

2008. márc. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ok, mindenféleképpen írok, ha megtudok valamit
2008. márc. 27. 14:22
 8/8 anonim ***** válasza:
nem írtál, hogy mit mondott a doki vagy a védőnő
2008. ápr. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!