Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tanácstalan vagyok! Időn túl...

Tanácstalan vagyok! Időn túl 2 qupido tesztem is pozitív lett! A tesztek csak úgy nem váltanak pozitívra ugye? Vagy ez a fajta teszt mindig pozitívvá változik időn túl? Én ezt nem értem! Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A tesztek nagy része megbízható de a bitonság kedvéére miért nem csinálsz másfajta teszttel, pl.: Gabriella terhességi gyorsteszt, szerintem nagyon megbízható, nekem bevált,

28 hetes kismama:)

2009. máj. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Rá van irva a tesztekre hogy idön túl nem szabad figyelembe venni az eredményt! Erre nincs? Mennyi idö telt el?
2009. máj. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért van feltüntetve a tájékoztatón hogy meddig kell leolvasni, ha nem lenne időkorlát akkor nem írnák rá. Én is jártam így. Ez most negatív. Tesztelj pár nap múlva, ha időn túl pozitív azt már elhiheted. De most ne ringasd magad hiú álmokba nehogy csalódj.
2009. máj. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon halkan mondom, hogy a Qupido nekem is időn túl lett pozitív, úgy 15-20 perc között talán. Őszintén szólva nem tudtam, hogy mit gondoljak. Aztán két nap múlva a Gravi hcg is pozitív volt már...

Egyébként szerintem is az a megoldás, hogy csinálni kell egy másik fajta tesztet.

2009. máj. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!