Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen cg2100. Az orvos...

30 hetesen cg2100. Az orvos nem mondta, viszont volt aki igen, hogy nem szabad szexuális életet élni, mert baj lehet. Akkor most? Nektek hogy volt?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ennyi volt és nem volt szabad szexelni. (a dokim mondta akkor)
2009. máj. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen értékem volt a 28. héttől. A dokim nem mondott semmit, nem tiltott el semmitől. Azt mondta, ha esetleg baj lenne, irány a kórház. Igaz, 3 gyerek mellett nemigen tuidtam pihenni, mégsem lett baj és a szexet se hagytuk abba. A kislányom a 38. héten született, de a tesók is a 38-39. héten születtek mindannyian. Ha a dokid nem tartaná biztonságosnak a szexet, bitzosan felhívta volna a figyelmedet. Persze csak óvatosan!
2009. máj. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy elég érdekes ez az orvos...nem fogadott,szóval nem különösebben foglalkozik semmivel...hát nemtudom. Köszi a válaszokat!
2009. máj. 18. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!