Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36-hetes pocis! Mennyi ideje...

36-hetes pocis! Mennyi ideje van a kismainak, ha beindúlnak a fájások, vagy ha elfolyik a víz rendberakni magát?

Figyelt kérdés
Pl:borotválkozni,hajmosás stb....
2009. máj. 18. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hajatmosni még volt időm, de borotválkozni már nem mertem neki állni, mert már a hasam miatt elég sok időt vett igénybe!! Ha elég ügyes vagy és hamar meg tudod oldani, akkor lehet, hogy még az is belefér. Persze az sem mindegy, hogy hány perces fájásoknál kezdenél neki!!!

10-15 perceseknél, már tuti, hogy nem állnék neki, még hajatmosni sem!

Most a második babámnál, egyébként a 38. héttől már a páromat fogom megkérni, hogy végezze el a borotválást, mert csak úgy vakon nekem elég nehéz volt!!

Könnyű szülést!!:)

2009. máj. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem lehet elore tudni, mindenkinel mas es mas. En mar a kiirt nap elott hetekkel szorgalmasan borotvalkoztam es ossze volt keszitve a korhazi csomagom. Nekem hajnalban kezdodtek a fajasaim 4-percesekkel, de csak estere mentunk a korhazba ugyhogy volt idom mindenre. Van aki csak par orat vajudik, de szerintem annak is van ideje tusolni,stb. Magzatvizrol nem tudok nyilatkozni, nekem akkor repedt meg a burok magatol, mikor mar a fiam feje majdnem teljesen kint volt. Szerintem adott szituban ezt fel fogod tudni merni, hogy mire van meg ido. Hajat ne moss az utolso pillanatokban, inkabb mosd surubben mint amugy, ha menni kell tiszta legyen. Remelem segitettem egy kicsit, kellemes babavarast!

2hos fiu anyuja

2009. máj. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ezzel csak az a baj,hogy olyan borzasztó hajam van,hogy moshatom naponta is,mert ha elfekszem akkor semmi nem segit... =) Ezen gondolkoztam én is hogy azért remélem lesz idöm majd rendbe szedni magam,nem akarom hogy megijedjen a gyerekem amikor kibujik... hihi
2009. máj. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem éjszaka indultak be a fájások és reggel már 5 percesek voltak, én még gyorsan hajat mostam, mert nem voltam tuti biztos,hogy esetleg jósló fájásaim vannak vagy ez már a szülés kezdete. Borotválkozni már nem kezdtem neki, de a kórházban profin megcsinálták egy perc alatt:)
2009. máj. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!