Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jó, lelkiismeretes és kedves...

Jó, lelkiismeretes és kedves szülészorvos a János kórházban?

Figyelt kérdés

Ha tudtok ilyen orvost, írjatok kérlek.

Olyan kellene, aki félidősen is átvállal (az előzővel nagyon nem vagyok megelégedve).

Magánrendelésre szeretnék járni az új dokihoz is és fel szeretném kérni a szülésre is.

Árakat és elérhetőségeket is írjatok legyetek szívesek!

Előre is köszönöm!


2011. dec. 16. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:

dr Szuromi András

MOM Parkban van a magánrendelője (oxivit orvoscsoport, keress rá a google-ban, ott van telefonszám is), nekem még 7000 volt, azóta 8000 a terhesgondozás, mindig csinál uh-t is.

Nagyon kedves és jó doki (szerintem).

Másodikat nála szültem, bár az elsőt is nála szültem volna, mert ezerszer jobb volt. Gátvédelemmel szültem.

Utolsó hónapban, mikor már sokszor kell járni ctg-re, akkor csak 2000 ft-ot kell fizetni, nem a teljes árat.

2011. dec. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13 hónapja szültem
2011. dec. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dr. Szathmáry, nagyon jó orvos. Magánrendelése XI.ker. Gazdagréten van, van ultrahangja, alkalmanként 9e ft körül szokott kérni, én 10-es adok neki. CTG-re a kórházba hív, ott nem kell fizetni semmit. Nincs szülésre tarifája, nagyon korrekt és jó orvosnak tartom.Második babánkkal is hozzá járok.
2011. dec. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Most pont a Szuromi doktorhoz járok, de nem igazán törődik velem, már többedszerre sem tudja ki vagyok, nem érdekli mi volt az előző terhességemnél (nem nála szültem, hanem egy hasonló stílusú másik dokinál egy másik kórházban, nagyot csalódtam abban a dokiban is, nem szeretnék még egyszer így járni.)

A múltkor pl. el tudott kísérni a férjem a 12 hetes ultrahangra, oda sem hívta, hogy nézze meg a gyermekünket, nem mondott semmit a picurról, és hogy rendben van-e, csak akkor mikor kérdeztük.

Elfelejtettünk mindent megkérdezi, amit még szerettünk volna, mert olyan volt egész végig a stílusa a dokinak.

Szóval én nem igazán tudok egy ilyen orvosban megbízni, bár adok neki még egy esélyt, mert olyan sokan dicsérik és hétfőn még próbálok neki kis ajándékot vinni, kíváncsi leszek, legközelebb hogy viszonyul hozzám...

De már az is minősíti, ha csak ezért foglalkozik majd jobban velünk.

Ha nem változik, akkor vagy az ügyeletesnél szülök, vagy megpróbálok másik orvost vadászni, talán a második válaszoló által írt doki lesz a megoldás, nem adom fel!

Még egyszer köszönöm!

2011. dec. 17. 21:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy veled ilyen a Szuromi. Én nagyon elégedett vagyok vele, és hónapok után is emlékezett rám mindig (pl 6 hetes kontroll v amikor rákszűrésre mentem 7-8 hónap után).

Soha nem adtam neki ajándékot, és bevallom a szülés utáni borítékban sem volt rengeteg pénz...

Sok barátnőm és rokonom is ment hozzá a javaslatomra, mindenki elégedett volt vele.

Őszintén meglepődtem, hogy veled meg ilyen, amit írsz, tényleg nagyon sajnálom, és remélem, hogy sikerül még benne pozitívan is csalódnod.

2011. dec. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt van Szathmáry doktor elérhetősége:

[link]

2011. dec. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!