Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan, akinek bejön a...

Van olyan, akinek bejön a kínai fogantatási naptár?

Figyelt kérdés
Tudjátok amikor az anya életkora és az adott hónap számít.Ebből megmondja,hogy fiú lesz,vagy lány.
2008. márc. 27. 09:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szia. Én nagyon hittem benne, kislányt jósol de kisfiu lesz. Erröl ennyit. Egészség legyen az a lényeg.Boldog baba várást. Üdv:26 hetes kismami
2008. márc. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem kislány jósolt,de eddig úgy néz ki, kisfiú lesz.
2008. márc. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
szia. nekem is lányt jósolt és kisfiú lesz :-)
2008. márc. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A válaszaitokból ítélve ez a kínai fogantatási naptár egy nagy átverés!
2008. márc. 27. 10:12
 5/17 anonim ***** válasza:
:):):) hihihiii, de jóóó, akkor ha kislányt akarsz, kisfiút jósol..és fordítva, ez tök jó :) Nem olyan rossz ez :)
2008. márc. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek benne, de azért utólag megnéztem,is nekem bejött,kislányt ír és a fogantatás alapján is stimm.De sztem ez csak véletlen.Ezt nem fogjuk tudni befolyásolni.
2008. márc. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia

A naptar szerint kislany lenne,de multheten az orvosom igen csak kisfiut latott az uh-n,En is hittem benne,de sajna ugy nez ki,h nem jott be.Viszont a parom noverenek kisfiut josolt,es be is jott,tenyleg lehet,h csak veletlen??!!

17 hetes kismama

2008. márc. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem kisfiút írt és az is lesz:)))

Nekem bejött!:)))

2008. márc. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hat en csak most neztem meg....en kisfiut varok es azt is ir...de szerintem ez veletlen egybeeses:-)
2008. márc. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nekem harmadik babám lesz 20 hetes vagyok az első kettőnél is az ellenkezőjét josolta mint ami lett most lányt josol de igaz még nem mutatta meg magát de ha igy van akkor fiu lesz.Szerintem ez csak kamu
2008. márc. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!