Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetesen mennyit mozog a...

21 hetesen mennyit mozog a baba? az elmúlt pár napban nagyon jól éreztem, hogy rúgdoss, de ma szinte semmit nem éreztem.. Mi lehet az oka? Baj van?

Figyelt kérdés
2008. márc. 26. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj, az időjárás okozza. Ma nekem sem mozgott negyedannyit sem, mint máskor. Én a 8. hónap végén vagyok, második gyerekkel. Nincs okod idegeskedésre, ha egy-két napig kevésbé aktív. Az a lényeg, hogy minden nap érezd egyszer legalább!
2008. márc. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is a napokban tortent ilyen, hogy aznap valahogy nem volt olyan aktiv. Kicsit megijedtem, de nem akartam feleslegesen idegesiteni magamat. Masnap mar ebresztett reggel, de meg csak olyan ovatosan, 18 hetet toltottem. Szerintem ha napokig egyatalan nem erzed, akkor lehet baj, en legalabbis probalom igy szabalyozni az aggodo gondolataimat.
2008. márc. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előfordulnak lustább napok a pocaklakóknál is, az én babám is csinált már ilyet. Először én is halálra rémültem, de aztán beláttam, hogy nem robot szegény, hogy óramű pontossággal mindig ugyanúgy működjön. Ha azért meg-megmozdul egy picit a nap folyamán, nnincs semmi gond.

24 hetes kismama

2008. márc. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!