Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák szedhetik a homeogene...

Kismamák szedhetik a homeogene 9 hoeopátiás bogyókat és használhatják a bioparox sray-t, valamint a mézes strepsilset?

Figyelt kérdés
30 hetes vagyok és iszonyúan begyulladt a torkom + a fülem...ezeket egy védőnő mondta nekem, de azért szeretnék egy kis meerősítést kérni tőletek.... Előre is köszi!
2008. márc. 26. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:

A homeos bogyókkal nincs gond, meg a bioparox is jó, azokat lehet. De a Strepsilst azért én nem venném be, egyszer fájt a torkom terhesen, és nem kaphattam semmilyen torokfájás elleni gyógyit. Azt mondták, szopogassak negrót, vagy bármilyen mentolos cukrot, plusz nagyon jó (nem ízre) a sós vizes gargalizálás! Az tutira használ, és nem árt.

Boldog babavárást! :o)

2008. márc. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon beteg voltam a 12hét körül,igaz olázas nem voltam,de gatya voltam totál.Én a homeogene 9et ,az osscillococcinium(rem.jól írtam le)-ot és a stodal syrupot kanalaztam.3nap alatt rendbe rakott.Iagz a fülem nem fájt de totál influenzás tünetek voltak kivéve a lázat.+napnál tovább egyik homeopatias szert sem szabad szedni,de ez rá is van írva.Amúgy szedd nyugodtan,nekem a kerianyám patikus ő is javasolta,meg a dokim is engedte,sőt a védőnőm is.25hetes kismama
2008. márc. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
még csak annyit,nem tudom a bioparox jó e,de bármelyik patikában megmondják.
2008. márc. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegyiket nyugodtan használhatod!
2008. márc. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Az első kettőt szedheted, de szerintem a strepsilst ne. Inkább próbáld ki a tantum verdét, azt lehet terheseknek is, és nekem bevált.

21 hetes kismama

2008. márc. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 X a bagoly válasza:
A homeopata gyógyszereknek nincs hatása olyan mintha vizet innál.
2018. aug. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!