Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az gáz ha már a 31. hétben...

Az gáz ha már a 31. hétben járok és a babámnak még nem vettünk meg mindent! Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi is pont igy vagyunk,nekünk még nagyon sokminden nincs meg,de mostmár igyekeznem kell nagyon,mert fenyegettek koraszüléssel is,ugyhogy gáz lenne,ha nem lennének meg a Babóm cuccai... :(
2009. máj. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj! Én 38 hetes vagyok, a főbb dolgok megvannak (bútorok, 1-2 apróság, pelenka, ruhák), de még így is egy hiányzik egy pár dolog, de az már marad a szülés utánra!

A kádat, az ágyneműt mi is a 36. héten vettük meg...szóval nem kell kapkodni...de azért a főbb dolgokat próbáljátok megszerezni, biztos, ami biztos alapon. Ha netán korábban jönne a baba, meglegyenek azok a dolgok, amik feltétlenül szükségesek, és neked is a kórházi csomag álljon készen!

2009. máj. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, de szerintem vásárolj, mert a végén, főleg, ha 40 fok lesz nem valószínű, hogy a boltokat akarod járni.

Te is nyugodtabb leszel, ha minden elő van készítve, minden megvan és nyugodtan várhatod a babát.

2009. máj. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kiságy,kiskád,ruhák,pólya,hordozó pár dolog már van...de még mindig hiányoznak dolgok:)
2009. máj. 17. 11:47
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 30 hetes vagyok és semmit se vettem még...:(

Annyira összejött egy csomó dolog az utóbbi 2 hóban hogy se időm, se pénzünk se energiám nem volt rá még mondjuk már van egy 3 éves fiunk néhány dolog jó lesz tőle de pl. babakocsit, pelenkázó szekrényt, hordozót mindent eladtunk őutána.

2009. máj. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

35 hetes vagyok és nincs még törölközőnk, ágyneműnk, kádunk, pelenkánk, és még jónéhány dolog, ami jó lenne már az elejétől. Ha előbb jön a baba, akkor a pelenkát apa vesz éshozza be a kórházba. A többit meg tudjuk oldani néhány napig. Nagy törölköző, van itthon kispokróc, akármit meg lehet oldani.

Itt csak 1 éjszakát tartanak bent (külföldön vagyok)a kórházban, de otthon apa az 5 nap alatt míg hazaértek sokmindent meg tud venni.

Én sokmindent az internetről rendelek majd. Ha többminden jön 1 helyről, akkor ingyenes a szállítás.

De még jövő pénteken kapja a bébi a kollégáktól az ajándékát és mivel nem tudom mi lesz, nem is nagyon veszek addig semmit. Azt tudják, hogy ruhák, ágy, babakocsi, kocsiülés, üvegek és sterilizáló, kézi fejő(pedig szoptatni szeretnék) megvan. Tehát azon kívül kapunk majd valamit.

Ruhácskát valamit majd szeretnék még venni, de csak mert minden ruhánkat örököltük. Szeretnék neki venni valami újat. De sokat nincs értelme. 4-4,5 kg-ra becsülik :-) mindent gyorsan kinő majd.

A nagyobb ruhákat meg majd akkor vesszük, ha kellenek már, addig úgyis eltelik kis idő.


Szeretnék bébifont is, de egyenlőre nem kell majd, ráér később. Mint sokminden más is, ami legalább 1 hónapig nem kell majd. Legalább anyagilag sem egyszerre terhel majd.

2009. máj. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen??internetről honnan rendelsz??megadnád a cimet?
2009. máj. 17. 12:18
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi a 30. hétben vagyunk, de nekünk is hiányoznak dolgok.

Nincs még ágyneműnk, nincsen kész a pelenkázó stb.

Ne izgulj, ahogy az előző kismama is írta, mindent meg lehet oldani, nem kell görcsölni.

Annyiból jobb most vásárolgatni, mert még nem jött be a nagy kánikula és talán így könnyebb.

2009. máj. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sok webáruház van itthon is a neten, ha beírod a googleba, hogy "webáruház baba" akkor feljön egy csomó, ahonnan rendelhetsz.
2009. máj. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi valahogy a 30. hét körül kezdtünk vásárolgatni dolgokat a babának. Neki meg is vettünk szinte mindent, de én annyira úgy gondoltam, hogy nekem nem jöhet előbb a kisbabám, hogy csak egy sanda sugallat hatására raktam össze aznap reggel a kórházi csomagomat, amely napon végül is váratlanul megindult a szülés (37 hetesen és 2 naposan). De mire kellett, végül is minden a helyén volt! Viszont emiatt a második babánál elővigyázatosabb leszek majd, és semmit nem hagyok az utolsó pillanatra.
2009. máj. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!