Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fehérvári kismamák, gólyafésze...

Fehérvári kismamák, gólyafészek centrumban a 4d uh-val meg voltatok elégedve? Látszik már 17 hetesen a baba neme? Mennyibe került?

Figyelt kérdés

Mennyire "keresgélik" csak mert mi máshonnan költöztünk ide és a fiammal még ott voltam terhes. Ott a 18 hetes 4d-n nem igazán keresték a fütyit vagy mást,annyit mondtak h nem látszik és kész. Nem is volt túl jó minőségű és ráadásul 13 ezer ftba került.

Most főképp a neme miatt mennénk, van rá jó esély hogy meglátjuk?


2009. máj. 17. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem Fehérvári vagyok de oda járok dokihoz. A 4d szerintem nagyon jó. Nekünk már 12 hetesen is megnézte a nemét, meg az egész babát alaposan. 19 hetesen addig mozgatta a hasamat amíg nem fordult úgy, hogy mindent jól lásson. 10000ft-ba kerül, kapod a lemezt. Ha képet is kértek azért pluszba kell fizetni, csak azt nem tudom mennyi mert mi nem kértünk. 17 hetesen már biztos fogja látni mitek lesz. Boldog baba várást.
2009. máj. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jaj de jó, köszönöm a választ!

Képet azt mi se kérünk, mert ilyenkor még úgyis olyan csontos hogy az arca úgysem felismerhető.

Azért tettem fel a kérdést, mert azóta olvastam már hogy a kórházban is van 4d uh és az sokkal jobb meg minden, de nekem ott nem tudtak időpontot adni akkorra mikor a férjem is ráér velem jönni, szóval így maradt ez a 4d.

Akkor férfi orvos csinálja ezek szerint?

2009. máj. 17. 11:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi a 26. héten voltunk, igaz a kórházban 4D-n.

Nekem ezt ajánlották.

Hamar van időpont, nem kell heteket várni.

10.000Ft 4db kép és egy orvosi vélemény, 12.000Ft, ha Dvd-re íratod a vizsgálatot.

Nagyon rendes orvos volt, tök sok mindent elmondot, nem csak a kisfiamról, hanem általában a terhességről, hogy mivel jár stb.

2009. máj. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem és nincs akkorra időpont amikor jó lett volna.Nagyon ritkán ér rá "emberi" időben a férjem sajnos.

Szóval hogy nem kell rá sokat, heteket várni, az még mindig közel se biztos hogy egybeesik azzal mikor ő rá is ér..

És addig meg úgyis lesz a genetikai nagy UH a sima 2d-s és 20 hetesen van rá esély h látják gondolom, szóval az UTÁN meg már csak akkor mennénk ha még ott se látszana az eredmény.

De köszi a választ amúgy!!

2009. máj. 17. 12:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!