Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet masszíro...

Terhesség alatt lehet masszíroztatni?

Figyelt kérdés
Teljes testesre gondolok! Már nagyon jól esne, de nem mertem eddig menni!
2009. máj. 17. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Az elos trimeszterben jobb kerulni, de utana lehet ha nem is egesz testet.Arc ,nyak, hat ,derek, talpak. Kart es labaat nem ,mert trombozis veszelyes!Es termeszetesen nem sport, hanem finom lazito masszazs a legjobb ilyenkor :-)

38 hetes masszor km

2009. máj. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Barátnöm masször,és felhivtam multkor,de azt mondta,hogy nem szabad,mert a masszirozás vérböséget okoz és beindithatja a szülést...vagy valami ilyesmit mondott. :) Mondjuk én 31 hetes vagyok,azt nemtudom hogy korábban lehet e,de inkább csak nyomkottasd meg magad a pároddal szerintem. :)
2009. máj. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Elso vagyok.Ha a parod nyomkod es nem egy hozzaerto azzal meg bajt is csinalhat, ha megtalal bizonyos pontokat!Direkt emiatt van kitalalva a kismama masszazs, tanult erre specializalt szakemberekkel(gyogytornaszok,masszorok)!Ha beirod a google-be, biztosan talalsz ilyet!
2009. máj. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. máj. 17. 12:28
 5/6 anonim ***** válasza:
A kismama a várandósság 12. hetétől kaphat masszázst, amely kizárólag aromaterápiás masszázs lehet. A kezelés lágy, simogató mozdulatokkal történik. Ezek a lágy érintések lehetővé teszik a szabad energia-áramlást, és egyben a születendő magzatnak szóló finom gondoskodást.
2009. máj. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

Szia! A barátnőm talpmasszőr, és ő kifejezetten lebeszél róla minden kismamát, elvégre ő tanulta, hogy kinek mit lehet, rosszat biztosan nem akarna nekem sem.

Az egyéb masszázsokról én is úgy tudom, hogy pl. a derék tájékát kerülni kell a vérbőség miatt és tényleg csak laza mozdulatokkal. Általában oldalt fekve vagy ülve van a kismama a masszázs alatt is. Ja és az első 12 hétben tilos még ez is!

2009. máj. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!