Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes vagyok. Mitol van az...

37 hetes vagyok. Mitol van az az erzes a nemiszervemnel mintha alulrol szurkalnanak tuvel vagy villaval?

Figyelt kérdés

Elso babankat varjuk.Neha rossz allni,ulni sehogy sem jo mert nagyon szur.A kicsi mar reg bevan fordulva a jo pozba.Neha olyan mintha kiakarna dugni valamilyet:-)

Ti szoktatok ilyet erezni?


2009. máj. 16. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyan ezeket erzem amiket es ahogy leirtal :-) .Mondtam a dokimnak is, de szerinte ez normalis.A parommal azon szoktunk nevetni,hogy egyszer csak kidugja a kezet :-))))

37+2 hetes

2009. máj. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta a doki hogy amikor illeszkedik be vmije akkor elnyomja az idegeket illetve a húgyhólyag idegeit is, és az okoz ilyen kellemetlen szúrást.

Én meg tudtam vadulni tőle hálistennek az utolsó 1 hétre alább hagyott ezzel, addigra beilleszkedett a feje, és már nem tudta hova nyomkodni.

2009. máj. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
már annyira beilleszkedett, hogy mikor próbál mocorogni, akkor azt érzed. ilyenkor beleszúrhat. illetve már az apró tágulásokat is érezheted, hiszen már jönni készül kifele, nyúlni kell ott mindenféle izomnak, idegnek, stb-nek. ez egy nagoyn érzékeny terület, szóval minden változást meg fogsz érezni. főként, hogy már nagyon figyelsz mindenre:-) Kitartás! Most pihenj nagyon sokat, mert a neheze hátra van:-) Boldog Babavárást!
2009. máj. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!