Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes leszek holnap és...

36 hetes leszek holnap és eddig 12 kilót híztam. De mostanában úgy fel jöttek a kilók. Mennyit fogok még hízni az utolsó 4 hétben?

Figyelt kérdés
Az is a baj,hogy mostanában nagyon kívánom az édességet! Ti ennyi idősen hány kilók voltatok? Én 169 cm vagyok és 56 kg-ról indultam. Most 68 kg vagyok.
2008. márc. 26. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 26 hetes vagyok és most van rajtam 9kg plusz.Én is iszonyatosan kívánom az édességet mostanában!Szerintem nem kell aggódnod,ha még pár kiló rád is jön,majd utánna leadod!Én 88kg-ról kezdtem!

Szép és gyors szülést kívánok!

26 hetes kismami

2008. márc. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az nem sok. Na meg a baba súlya is nő. Az is okozza, hogy többet mutat a mérleg.
2008. márc. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még csak a 26. hétet töltöttem be + 6.5 kg-mal.A nővérem viszont ugyanazzal a testalkattal kezdte,mint te.Ő a 36. héten 16 kg-nál tartott,majd még 2 kg jött fel a 4 hét alatt.Amúgy én is egyfolytában édeset ennék,ennyit még soha nem ettem!:)

2008. márc. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen válaszokat.
2008. márc. 26. 12:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Elvileg az utolsó hónapban a baba 250 grammot hízik hetente.

Szerintem ne aggódj ez még normális hízás,hisz gondolj bele mennyi lemegy ha megszületett a kisbabád. Ott van még a méhlepény súlya is meg a víz. Szoptatáskor meg úgyis fogyni fogsz mert a szoptatás égeti a zsírt. Barátnőm 10 kilót szedett föl és most 4 hónappal a szülés után már 13 kilót fogyott. Többet mint amit felszedett.

Én a 24.-ik hétben tartok és eddig még a 3 kilót sem sikerült elérnem pedig eszem amit kívánok és amikor kívánom.

2008. márc. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!