Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes kismama vagyok, és a...

33 hetes kismama vagyok, és a hasam átmérője 98cm. Mindenki nagyon kicsinyli. Ez valóban így van?

Figyelt kérdés
2008. márc. 26. 09:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én ismerek olyan nőt,akinek még 9 hónaposan is alig volt egy kis hasa.Teljesen egészséges babát szült.Szerintem nem feltétlenül kell oriás hasat növeszteni.Örülj neki,hogy kicsi,legalább kevesebbet kell majd leadnod!
2008. márc. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezen ne aggódj,hisz tudod,nem vagyunk egyformák,mindenki máshogy tágul,ráadásul máshogy kezdjük a terhességet.Az is befolyásolhatja ha valaki magas,vagy alacsony.Mindig az a lényeg, a babád egészséges,elfér odabent,nem számít más mit mond.Boldog babavárást(ami még hátravan:-))

2008. márc. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez függ attól is, hogy mekkora volt a terhesség elején, és attól is milyen testalkatú vagy!!! És szerintem sem ettől függ, hogy egészséges lesz-e a pici! Ne aggódj!
2008. márc. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha a babád méretei rendben vannak, akkor nem kell aggódnod, nem mindenkinek lesz hatalmas pocakja!
2008. márc. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is pont a 33 ban vagyok és 999-es de én 153 vagyok.Nem tudom Te mekkora vagy,de sztem ez attól függ.Ha a baba jó méretű akkor semmi gond.
2008. márc. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
99 bocs
2008. márc. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 25.hétben vagyok és 97cm az átmérőm! Nekem mindenki azt mondja, hogy nagyon nagy! Szerintem ne agódj! Egészséges babucit hozol a világra!
2008. márc. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia. Én 24 hetes vagyok és 96 cm a pocakom. Szerintem az előttem szólóknak igazuk van, ha a vizsgálatokon minden eredményed rendben van akkor ne aggódj. Én azon szoktam izgulni, hogy még csak 5 kg híztam, de erre is ezek a válaszok, hogy alkat függő, meg ha az eredmények jók, akkor a babával is minden rendben.
2008. márc. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szia. szerintem nem kicsi. nekem meg azt mondják, hogy nagy, mert 30 hetesen 108 cm. pedig nem vagyok alacsony, 173 cm. de engem nem érdekel, ki mit mond. te se halld meg az ilyeneket. az a lényeg, hogy babát vársz és egészségeset, nem?

sok sikert.

30 hetes kismama

2008. márc. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem sem kicsi én 174 cm magas vagyok és 88 cm a pocim átmérője egyébként 34. hetes vagyok és 7 kg-ot híztam a babám szép nagy, úgy hogy ha a picivel minden rendben akkor nincs ok aggodalomra. Boldog babavárást!
2008. márc. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!