Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mertek nyaralást tervezni...

Hogy mertek nyaralást tervezni terhesen? Nem féltek, hogy valami közbejön és ugrott a pénz?

Figyelt kérdés

7 hetes vagyok, eddig semmi gond. 13-14 hetesen szeretnénk menni nyaralni, már hozzá kéne kezdeni a szervezkedéshez, de mindig az jut eszembe, hogy addig még bármi lehet. Pedig én nagyon szeretnék menni!

Németbe mennénk, a Fekete erdőbe.


2009. máj. 16. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Hát ha mindentől félne egy terhes kismama, elég nehéz élete lenne. Pl. ruhavásárlás( Úristen , most merjek venni valamit, vagy csak 3 hét múlva?) ; vagy kiságyvásárlás (Te jó ég , és mi lesz ha...) Ezek valamilyen szinten természetes dolgok, de le kell gyűrni őket és mindig csak a szépre gondolni!! :))

Jó babavárást!! :)


39hetes pocis:)

2009. máj. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

január végén már mi is javában néztük az új akciókat, de aztán februárban kiderült, hogy jön a pici!

Emiatt nem megyünk nyaralni. Mármint nem azért, mert nem lehetne, csak én is úgy voltam, hogy bármi lehet.

Pont valamelyik nap azon gondolkoztam, hogy mégis el kellett/ne menni valahova, mert már jövőre nem lesz alkalmunk "kettesben" menni, sőt még a baba is nagyon kicsi lesz, úgyhogy vele sem. Ergo megbántam, hogy nem szerveztem le előre.

Szerintem ne aggódj. Gondolkozz pozitívan, hogy minden rendben lesz.Bár,ha van lehetőség tegyétek pár héttel későbbre, a 18. heted környékére, addigra már nagy valószínűséggel nem leszel levert, hányingeres, stb.

Jó pihenést nektek!

2009. máj. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Pont azért gondoltam 13-14 hetesen, mert az első terhességemnél nem volt rosszullét és ha most lenne, akkor már remélem elmúlna. A másik meg, hogy az elsőnél 21 hetesen kezdett nyílni a méhszáj, szóval minél korábban akarok menni, nehogy ilyen gond legyen. Meg kis pocakkal még hátha könyebb az autóút is.
2009. máj. 16. 10:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan menj el! Én 8 hetes terhesen utaztam az USAba 1 hónapra, és ez körutazás volt keletipartról a nyugatira. Nagyon sokat utaztunk és nem történt semmi. Pozitivan állj a dolgokhoz! És biztosítást köss mindenképpen.

Kellemes nyaralast!

2009. máj. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen gondban vagyok. Amikor az erdélyi utat leszerveztük, még nem tudtuk, hogy lesz babónk. Előleg már befizetve. De nem is ez bánt, hanem az, hogy már olyan rég terveztük, hogy ide elmegyünk, most meg különösen jó lenne a társaság is, s jövőre a pici miatt megint nem fog összejönni.

Ráadásul és 28 hetes leszek akkor, ha megyünk. A doki azt mondta, még lesz előtte egy vizsgálat, megnézi, hogy állunk, aztán ha nincs semmi gond, nincs akadálya.

Csak mozogni kell a trombózis veszély miatt

2009. máj. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!