Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4hónapos kismama vagyok....

4hónapos kismama vagyok. Szeretnék valahol nyaralni a párommal, de semmi ötletem sincs a nyárra. A medencés helyeket szeretném kerülni a fertőzések miatt. Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 16. 06:13
 1/2 anonim ***** válasza:

latom te is korai vagy ma mint en,hat en 5 honapos vagyok,mi is gondolkodtunk es ugy döntöttünk hogy mindenkepp tengerre megyünk,en is ugy gondolom veszelyes a medences dolog.de gondolom annak is megvannak a maga veszelyei.kerdezd meg a dokit milyen veszelyei vannak.bar ugy hallottam hogy akinek teljesen zart a mehszaja annak nem kell aggodni a fertözesek miatt.ha nyitott lenne akkor nem is mehetnel sehova,nem?bar en en nem tudom mert nekem teljesen panaszmentes a terhessegem minden jo.hala istennek.szoval a tenger szerintem jobban hangzik.

szia

2009. máj. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A medencés helyeket én is kerülném, mondjuk én már csak a látványától is összeszedek vmit! A tenger ( ha nem gond számodra a repülés, vagy a hosszú autóút pl. Horvátországba) ill. a természetes vizek ( Balaton, Tiszató) a legjobbak, de előtte mindenképpen kérd ki az orvosod véleményét, nincs-e vmi ( nyitott méhszáj, mélyen tapadó lepény), ami miatt nem ajánlott a hosszú út. Én még 25 hetesen Párizsban voltam kocsival (14 órás út), és jobban bírtam, mint előtte. Ha jól tartod magad, és nem a nyafogós, jaj terhes vagyok, semmit nem csinálhatok kismama vagy ( persze itt nem a tényleg problémás terhességekre gondolok), akkor akár egy jó kis tátrai túrázós nyaralást is kipróbálhatsz ( jó levegő, mozgás- szuper kombináció)!

Szép terhességet, könnyű szülést 35hetes km

2009. máj. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!