Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egész terhesség alatt nem...

Ha egész terhesség alatt nem élek nemi életet az gond?

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy erted hogy gond-e?Neked vagy a parodnak?Eltiltott az orvos?
2009. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem feltétlenül tesz jót a kapcoslatodnak... másrészt 9 hónap elég sok idő... nekem az lenne!
2009. máj. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
en az elso gyerekemmel szoszerint mondom 9 honapig nem eltem sexualis eletet a ferjemmel, hanem legkozelebb akkor mikor a gyerek 2 honapos volt! na nem azert nem sexeltunk mert nem akartunk mert kulon voltunk akkor o magyarorszagon en kulfoldon
2009. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés,hogy miért nem!Ha azért mert nem akarsz,az lehet,hogy gond a párkapcsolatodra tekintettel.Ha azért nem mert nem lehet,az más.Kicsit konkrétabban kellene megfogalmazni azt a kérdést,hogy jobban tudjam mire kell pontosan válaszolnom :-))))))))))))))))))))
2009. máj. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hogy őszinte legyek, mi sem vittük túlzásba a férjemmel a dolgot. Az első 3 hónapban még csak-csak, de azóta semmi. Nekem egyáltalán nem is hiányzik, ő meg szerencsére nem az a fajta, hogy gondot csinálna belőle. Ha valahogy szeretnék vele "jót tenni", akkor megoldjuk máshogy a kényeztetést. :))
2009. máj. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Az attól függ...Ha egyáltalán nem értek egymáshoz az szerintem gáz..:-(

Én veszélyeztetett vagyok ezért másként oldottuk meg.Így is nagyon izgi..:-D Megteszünk mindent,hogy mindkettőnknek élvezetes legyen.

Én is nyugodtabb vagyok,mivel tudom,hogy a terhességem alatt a férjemet minden téren kielégítem.

Szóval egy párkapcsolatban szerintem a testi kontaktus legalább olyan fontos,mint a nemi aktus...

Gondtalan babavárást!

Üdv.24 hetes km.

2009. máj. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha ez megnyugtat mi sem élünk... pedig lehetne... de valahogy nem visz rá a lélek, hogy tudjuk, h ott van a baba! Mi is megoldjuk máshogy, tehát az nem jelenti azt h elhidegültünk volna egymástól! Csak félünk. Tudjuk, h ez nem normális dolog, de ha úgy érzed(és nem vagy eltiltva), h félsz, akkor inkább ne, mert úgysem lesz jó ha nem tudod magad elengedni. De ez az én véleményem, mindenki maga döntse el! :)))
2009. máj. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,én is egyetértek a válaszadók többségével,és sok kitartást a férjeknek!
2009. máj. 16. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!