Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fodrászként meddig dolgozzak...

Fodrászként meddig dolgozzak szerintetek? Ti fodrászotok meddig melozott? Van valaki hasoló helyzetbe?

Figyelt kérdés

29-30 hetes vagyok kb. 2 kiírt időpontom van.. :) Még dolgozok, de nem olyan sokat, és vettem fel magam mellé valakit, aki fest és dauerol, akár szárít is. Ha nincs itt, csak vágást vállalok. De már azt is olyan nehezemre esik, mert a baba utálja a hajszárító zúgását, és ha ülve vágok, kirugja az oldalamat a cicim alatt.

De nem bírnám elképzelni, hogy teljesen abbahagyjam a melót, és csak lógassam a lábam még hetekig.

Ti mit tanácsoltok?


2011. dec. 7. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Én utolsó előtti napig dolgoztam. Volt egy nagy hasam és annyi, szerencsére semmi probléma nem volt. Szerintem, ha jól esik egy kis munka dolgozz, ha nem, akkor ne csináld.
2011. dec. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt nekde kell érezned.


Nekem ülö munkám volt és kb a 20-ik héttöl 1 óra ülés után görcseim kezdöttek, valamikor még egy marok magnézium sem segített. így már csak álva bírtam vagy fekve lenni, és félnapos lettem, majd 30-ik héttöl otthon voltam. de akkor nyár volt, kifestettem a szobát, feldekoráltam, sokat olvastam. fura volt. még furább lesz mikor egy kuka kisbabával ülsz otthon és számolod majd a perceket mikor a férjed vagy valaki haza esik.

2011. dec. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is utolsó napig dolgoztam,van egy egészséges babám! :)
2011. dec. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

bocsánat,hogy offolok:

Ti fodrászok biztos tudjátok akkor,hogy most festhetem a hajam,vagy nem?

20 hetes vagyok.

2011. dec. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Milyen szinű a hajad? Ha sötér (barna, fekete) akkor szerintem elég hajszinező samponnal. Ha festeni szeretnéd, akkor viszont az INOA-t ajánlom.
2011. dec. 8. 15:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Egész nyugodtan festheted,és is végig szökitettem!
2011. dec. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

en dolgoztam es fogok most is,es a hajam is szokevel van festve.a nagylanyom teljesen egezseges,a pici is az lesz.:)

de csak akkor csinald ha birod!!!!


Egy fodrasz

2011. dec. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hogy vagytok?
2022. márc. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!