Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit ajánlotok állando hányinge...

Mit ajánlotok állando hányingerre? Nem csak hányinger de hányás is van! 9hetes vagyok nagyon rosszul vagyok

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nálam legjobban a gyakori evés vált be, tehát 2-3 óránként ettem valamit, és mindig volt a táskámban háztartási keksz vagy piskóta. Szó szerint figyeltem az órát, nehogy túllépjem ezt az időt, mert akkor nagyon rosszul voltam. Teljesen nem múlt el, de csillapította, és nekem már ez is jó volt.

36 hetes kismama

2009. máj. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Maalox szirupot vettem a patikában és párszor 1 kávéskanállal vettem be és elmúlt a hányingerem!Próbáld ki,ha gondolod!Jó egészséget!

2009. máj. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Koszonom.igen a gyakori vès nekem is segit valamennyire

meddig tartott neketek??

2009. máj. 15. 14:00
 4/12 anonim ***** válasza:

9. héten vagyok én is és most kezdődött nekem is a hányinger. Neked mióta tart?

Nekem is a gyakori evés segít, gyakran csak arra az időre szünetel az émelygés, amíg eszem. Szerencsére enni tudok, sőt gyarolatilag felfalok bármit, amit meg tudok kaparintani:) Tegnap mondta éppen a párom, hogy álljak a mérlegre, kíváncsi mennyit híztam és még mindig csak 48 kg vagyok...Furcsa.

Szedek B6-ot is, úgy tűnik enyhíti a tüneteket. Kitartás, már csak néhány hét és jobb lesz!:)

2009. máj. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

szia 7.hèt otta van hànyingerem.

èn szendvicseket kivànok nagyon.fott kajàt nem nagyon kivànok.ma pl.hamburgert kivàntam azt csinàltam magasmnak nagyon jol esett.nem is jott vissza.eddig..màr nagyon szeretnèm èlvezni a vàrandosàgot de igy nagyon naehèz

2009. máj. 15. 14:25
 6/12 A kérdező kommentje:

èn kulfoldon èlek ès egy biocetasi nevu port iszok

b6 vitamin is van benne .most iszom eloszor remèlem segitweni fog

2009. máj. 15. 14:26
 7/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nekem a 14. hét körül lett jobb, de igazán csak a 18. hét táján múlt el. Nekem ez a második terhességem, az elsővel nem volt semmi bajom.

36 hetes kismama

2009. máj. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ès az elso babàd kislàny vagy kisfiu?ès most ki novekszik pocakban??
2009. máj. 15. 14:32
 9/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Az első fiú. Meg a második is 100 százalék fiú az orvos szerint. Sokan azt mondják, hogy fiúval és lánnyal eltérő a terhesség . Hát én vagyok a kivétel. Az első terhesség elején nem volt semmi bajom, se hányinger, se hányás. Most meg állandóan hányingerem volt, hánytam. Másmilyen a hasam alakja is, sőt még az inga szerint is lány... De van egy jó ultrahangképem, ahol teljesen látni, hogy fiú:)

Imádom őt, már nagyon várom, hogy végre láthassam...

2009. máj. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Rajtam csak a sajtos kenyér segitett :)). Gyakorlatilag mást nem birtam megenni a 11. hét végéig. De néha segitett a B6 vitamin is, meg a nyagyon sok pihenés.
2009. máj. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!