Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma egész nap úgy vagyok...

Ma egész nap úgy vagyok itthon, hogy ma már megszülök. Ezzel a "rossz" érzéssel keltem, előjelek "vannak". Más volt így és bejött neki?

Figyelt kérdés

Még egy hónapunk van összezárva a Picivel, három hete már rám hozta a frászt, meg a szülészetre.

Akkor erős fájásokkal áldott meg a sors, belobbantak a melleim, elég sok és tömény előtejcsi két napig, nyiltam ami kell. Vaklárma, egyben maradtunk.

Ma csak húz a derekam, fáj mindenem odalent(csontok, izmok) egy egy apró, tényleg fel sem tűnő keményedés, nyilalás, a melleim megint dolgoznak, picur sokkal csendesebb, és az a hülye érzés, hogy ma ki fog jönni.

"Gond még nincs", de akkor is aggódok, nehogy ez a hülye női megérzés bejöjjön:( És ezzel per pillanat nem tudok sem dokihoz, sem védőnőhöz menni, mert csak egy rossz érzés. Volt valaki aki csak ennyit érzett, és be is jött neki?


2009. máj. 15. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is igy voltam,a 32.héttől meg akartam szülni,még székelési ingerem is volt 1 álló napig,azt kihúztuk a 40.hétig!Hát kinek mi jön be!

Azért majd könnyű szülést kivánok!

2009. máj. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Pont ugyan igy vtam a nagy napon.Egész nap fájdogált a derekam,és a csontjaim,és éreztem,hogy eljött az én iöm.Este mondtam is a páromnak lefekvés előtt,hogy éjjel megyünk szülni.Egész éjjel nem tudtam aludni,ejtvényt fejtettem,percenként jártam pisilni.Éjjel 1kor elment a nyákdugó.Bementünk egy drága orvos meg hazaküldött,hogy majd másfél hét mulva megszülök,élőbb nem,,mert zárt vagyok.Pedig szivárgott a magzatviz,de nem hitte el.Hazajöttünk,három perces nem vészes fájásokkal.Szintén nem aludtam,mert számoltam hány percenként jönnek a fájások.Reggel 6kor visszamentünk,vizsgálat közben elfolyt a magzatviz,és már 3 cmre ki voltam tágulva,pedig csak jósló fájások voltak.9kor vittek be a szülőszobába,rá egy órájára meg is lett az immár 8 hós nagylányom.Csodás élmény a szülés.És igen,lehet te is mész szülni az éjjel.Drukkolok.Amugy aznap én is feltettem ezt a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..
2009. máj. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy tegnap megszegtem a teljes ágynyugalmat, rohangáltam, sajna egy apró elesést is összehoztam, szerencsére megtanultam esni, Pocak meg sem érezte a térdem annál inkább.
2009. máj. 15. 14:08
 4/6 Andika001 ***** válasza:

hát én.pl.mikor a fiamat szültem.reggel 8 kor hívtam apát,hogy ma tuti baba lesz.este 20 kor mefszületett.én megéreztem.:)

de neked még kitartást.

2009. máj. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szeretnék még egy vaklármát, de egy éles szülést sem most!
2009. máj. 15. 14:32
 6/6 anonim ***** válasza:

szia!


hány hetes is vagy?

én tapasztalatot nem tudok neked írni meg semmi biztatót, mert én is 35+2-nél járok és első baba lesz! :)


De majd írj hogy mi volt kíváncsi leszek! Amúgy tegnap óta nagyon megy a hasam (és mindig is alig tudtam wc-zni)!

Éjjel óta meg nagyon furcsa fájdalmaim vannak a hasamban, igaz most nem mensis görcs, hanem a köldököm körül az egész hasamban érzek ilyen szúrós érzést ami baromira tud fájni! :( nem tudom időjárásnak köszönhető vagy minek, de valamiért nekem is van egy olyan érzésem hogy hamarosan nekem is eljön az idő... és még össze sincs pakolva a cuccom!


Sok sikert és könnyű és gyors szülést kívánok neked!

2009. máj. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!