Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség miatt lettem...

A terhesség miatt lettem allergiás? Szülés után el fog múlni, vagy mostantól allergiás vagyok?

Figyelt kérdés

Soha nem volt ilyen jellegű panaszom, azonban a babavárás alatt már többször tapasztaltam (a tavaszi virágzások óta), hogy elég csúnya, piros, néhol hólyagos kiütések jönnek ki a karomon, ha olyan helyen járok, ahol fák virágoznak. Tegnap olyan utcán sétáltam, ahol sok volt az akácfa, mire hazaértem a combom tiszta kiütés lett, de magától mindig elmúlik 20perc alatt. Így még bőrgyógyásznak sem tudtam megmutatni (és már időpontot sm kaptam, mert az összes elfogyott...) Más is tapasztalt hasonlót? Kell ezzel foglalkoznom, vagy hagyjam, hiszen mindig elmúlik magától, ha már nem vagyok "veszélyes" zónában...

Egy 29 hetes kismama


2009. máj. 15. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Én legalább a védőnőt megkérdezném, hogy ő mit tanácsol. Azért babásan fogadhatnának időpont kérés nélkül is. Én nem hagynám rá.

Írd meg, mire jutottál!

2009. máj. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, nem akarlak megijeszteni, de a nővéremnek is terhessége alatt jött elő az allergia, és sajnos azóta sem múlt el, pedig már 7 éves a kisfia. Lehet rá sprayket, orrcseppeket, krémeket használni, de ha előjött, az marad is.
2009. máj. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A bőrgyógyászaton nem hatotta meg a betegfelvételist, hogy én kismama vagyok. Időpont májusig volt, de már elfogyott! Ha bajom van, akkor júniustól lehet menni, és érkezési sorrendben mehetnek a betegek (valószínűleg tömegnyomorra lehet számítani) Ez a magyar egészségügy!

Én is attól tartok, hogy most már maradnak minden tavasszal a kiütések...:(

Érdekes, hogy nem viszket a szemem, nem tüsszögök, "csak" viszkető irritáció jön ki a kezemen és a lábamon...

A nődoki valami csodalöttyöt ajánlott, amiben 26 féle gyógynövény hatóanyaga található. Ez jól is hangzik, csak az ára húzós (15ezer/hó) És persze a rendszeres fogyasztása ajánlott...

2009. máj. 15. 11:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!