Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két vetélésem volt, természete...

Két vetélésem volt, természetes hogy kicsit aggodalmasabb vagyok?

Figyelt kérdés
Próbálok pozitív lenni, de van amikor nem sikerül.Más kismama is így van, akinek volt egy vagy több vetélése?Ettől ugye nem lesz baja a picinek, mindig éreztetem vele hogy mennyire szeretem.
2009. máj. 14. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem "csak" egy vetélésem volt mégis bennem van a félsz és egyszerűen alig várom hogy lássam uh-n persze előtte megy az aggódás. Próbálj másra gondolni,a jókra. Tervezgess gondolatban. De ne aggódj annyit mert megérzi a pici. Én beszélgetek vele mindig és mondom neki hogy már nagyon várjuk idekint :) Kitartást és boldogabb babavárást.
2009. máj. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is volt kettő és az első 12 hét úgy ment el hgoym inden héten mentem a dokihoz hogy nézze meg uh-on hogy rendben van e utána már kezdtem megnyugodni mostanra meg már majdnem teljsen sikerült elfelejteni az elveszített babákat és felhőtlenül boldog vagyok hgoy ő most már 16. hete itt lakik a pocakomban
2009. máj. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bocsi 26.hete van lakóm
2009. máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!