Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy fájdalom meddig lehet...

Nagy fájdalom meddig lehet normális?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat a kérdésért..


Az 5. hetemben járok. Tegnap már azon szenvedtem, hogy nem mindig sikerül a széklet kérdés.. Olvastam, hogy ez normális, de már most??? Aztán este fél 11 felé tudtam elaludni, mert "pukiznom" kell érzés annyira kellemetlen volt, és nem jött ki. Hajnali 2-kor nagy fájdalomra ébredtem, a hasamban. Épp azt álmodtam, hogy együtt vagyunk a páromban, és álmomban orgazmusom is volt, de abban a pillanatban ébredtem fel erre a fájdalomra, egy pillanat alatt átcsapott. Olyasmi volt, mintha görcsölnék, de hogy is mondjam.. a görcsök helyett "hullámokat" éreztem, nem volt olyan éles a fájdalom. Lüktetett fájóan a hasam. Szaladtam ki pisilni, és néztem, hogy vér vagy valami van-e, de nem volt. Ez lehetett attól, hogy székrekedésem van, pisilnem kellett és nő a méhem? Vagy az álom is befolyásolta? És így jött ki? Nagyon megrémültem. Vettem be egy magnéziumot, és reggel 8ig problémamentesen aludtam. Nyugtassatok meg!! Elég kusza vagyok most. Válaszokat előre is köszönöm!


2011. dec. 4. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Én kb a 10. hétig biztosan nem éreztem semmi tünetet a terhességemből, max csak fáradtságot.

5. hétben még nagyon picike a baba. Elképzelhető, h a méh növekedése vagy puffadás miatt érezted ezt.

De ez még szerintem akkoris korai. Lehet, h csak pszchiésen jöttek elő ezek. Habár mindenkinél máskor jelentkezik minden tünet.

2011. dec. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem pszichés, egyszerűen éreztem biztosan már az elejétől a babát. Olyan dolgokat éreztem, amit eddig soha, valahogy tudtam, hogy terhes vagyok. Nem vagyok beteges és ezekre hajlamos, csak nagyon érzékeny. De örülök neki, mert az elejétől érzem őt. :) De soha nem volt még egész életemben ilyen, hogy fájdalomra ébredtem volna fel.. és ezt nem tudom hova tenni most. Migrénes vagyok, rettenetesen tud fájni a fejem, de ha éjszaka fáj, még arra sem szoktam felébredni, hanem olyanokat álmodok, hogy verik a fejem kalapáccsal, stb..
2011. dec. 4. 10:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!