Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baja a picinek, ha nem...

Lehet baja a picinek, ha nem vagyok nyugodt?

Figyelt kérdés
A párom szüleinél lakunk 1 évig mig nincs meg a házunk és folyamatosan vannak gondok. Mostanába sokat sirok és remeg akezem,szur a szivem és nem érzem jol magam. 27hetes terhes vagyok és a pici 4 napja olyan mint aki nem tud megnyugodni,nagyon erössen rug és iszonyatos nyilalások vannak a hasamban. Probálok nyugodt lenni és a picire gondolok de nem megy. Egyszer kijön belölem a düh.
2008. márc. 25. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Átragad a babáéra, amit érzel; lehet, hogy szülés után a baba "többemberes", nyugtalan lesz, de szervi baja nem lesz a te idegességedtől. Azért próbálj lazulni, napi 1 deci vörösbor megengedett, ez is segíthet akár.
2008. márc. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szedjél HOVA nyugtatót,azt terhesen is lehet,mert növényi alapanyagú!Hidd el segíteni fog!
2008. márc. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia nehéz helyzetben vagy az egyetlen dolog amit tehetsz ha nem veszel tudomás a körülötted zajló dolgokról és csak a babára koncentrálsz hidd el az jobb és szedhetsz természetes alapanyagu nyugtatót is de ezt ebszéld meg a védőnénivelis.Próbálj megnyugodni és inkább terelj sok iskert és örülj a babádnak.
2008. márc. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen lányok a segitséget
2008. márc. 25. 11:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Lelki problémái lehetnek a babádnak is szülés után. Például nehezen alszik , síros , az iskolai éveiben pedig előfordulhat , hogy nehezebben veszi az akadályokat, nehezebben tanul. Nyugodj meg ! Gondolj a pocakodban ceperedő kis törpére és pihenj sokat. Tudom ajálani az olvasást, sétát. Menj játszoterek környékébe ahol sok gyerek van, Eltereli a gondolatod a problémákról! Kellemes babavárást! 25 hetes kismama
2008. márc. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nugodt es jo szivvel tudom ajanlani a Sedatif PC nevu homeopatias bogyot, terhesseg es szoptatas alatt is lehet szedni.
2008. márc. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De az is lehet,hogy a pici más miatt ilyen nyugtalan.Én is 27 hetes vagyok,és nekem is 2napja hatlmasakat rugdos a baba,már néha kellemetlen is..És nekem is sokat nyilal,szurkál az utóbbi napokban,pedig én most nyugodt vagyok kivételesen...Lehet hogy a babák,csak az időjárási frontokat érzik ennyire,vagy nem tudom:)
2008. márc. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Húú nagyon sajnállak,hogy ilyen helyzetben vagy.

Anyóssal nem jössz ki?Vigyázz,nehogy pánikbeteg legyél,mert ezek amiket leírtál annak is lehetnek a tünetei.Én is hasonló cipőben jártam,iszonyatosan kikészítettek a párom szülei.Nekem ráment a gyomromra is.Már több mint 1 éve megszakítottuk velük a kapcsolatot,de nem nagyon jövök rendbe.Szörnyű fizikai tüneteim voltak,igaz már nem olyan erősek,de nem múltak el.Ha ideges vagyok,rendkívüli fizikai rosszulléttel jár nálam.Attól félek,hogy nem megy psichologus nélkül a dolog.Én is már terhesen nagyon ideges voltam,de utána még rosszabb lett a helyzet miután megszültem.

Én nem szedtem semmilyen nyugtatót még,de ezt a Hova nevű szert olvastam itt többször is,hogy ajánlották.

Kíváncsi lennék,hogy hol lehet beszerezni,gyógyszertárba,vagy gyógynövényboltokba.

Vigyázz nagyon magatokra,és tudom,hogy könnyű azt mondani,hogy nyugi,ez nem így működik.Én sem tudtam megnyugodni még mindig.

Azért sok szerencsét,és minél előbb szabaduljatok a szülőktől.

Üdv

2008. márc. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!