Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vettetek digitális mérleget?

Vettetek digitális mérleget?

Figyelt kérdés
Sztem tök felesleges,és sokba is van sztem.Azért nem éri meg,hogy idegeskedjek,hogy szopott-e eleget vagy elég ez vagy stb...Hogy vagytok ezzel a mérleges témával.27hetes km
2009. máj. 14. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem vettünk. kölcsönöztünk két hónapra. abból is csak az első hónapban mértük.
2009. máj. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm adta kölcsön, ő ajánlotta fel, én nem is vettem volna. Az elsőnél nem is volt mérleg. hetente 1x mérek most, ha nem felejtem el, soha nem mértem le azt, hogy mennyit szopott, mert csak stresszelném magam rajta.

2 gyermekes anyuka

2009. máj. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi béreltük mindig.

Az elején megnyugtató volt, hogy tényleg normális adagokat eszik. Ez max. 1-2 hó, azóta én nem is mérem, tanácsadáson méri a védőnő. Szemmel meg látom, hogy nem akar "elfogyni".

2009. máj. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. máj. 14. 14:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is csak kölcsönöztünk, de mivel 3 babót tervezünk , mi arra jutottunk simán vehettünk volna, 3 gyereken behozta volna az árát.De egyébként meg jó hogy volt.Főleg amikor kezdett elapadni a tej.Állandóan sírt és nem tudtam miért.Aztán a mérleg segítségével letudtuk mérni hogy kevés tejet tud csak kiszívni és az a baja hogy éhes.De ismerek olyat akik nem vettek,nem kölcsönöztek,és nekik nem is hiányzott.
2009. máj. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem volt. A babám szépen evett, hízott, nőtt, gyarapodott, nem láttam szükségesnek. A védőnőnél bármikor mérhettem, mérhetem, ha olyan kedvem van, nincs messze. Eleinte sűrűbben jártunk, aztán havonta, mostanában kéthetente, de csak a kíváncsiság miatt, amúgy elég lenne havonta. A barátnőm viszont bérelt, mert sokat sírt a kisfia és nem tudta mitől, felmerült, hogy talán nem eszik eleget. Venni nem vennék, max. bérelnék, ha szükségesnek látnám, de azt is már csak ha megvan a baba és úgy érzem szükséges.


Boldog babavárást!

2009. máj. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ajándékba kaptam mérleget. Szerintem tök jó ajándék különben mert pont ez az amit az ember magának biztosan nem vesz meg. Nagyon örültem neki. Eleinte minden kajcsit mértem kivéve az éjszakákat de kb. 3 hete már csak ha épp arra járok a babával és evésidő van. Viszont hetente mindig mérem és mindig ugyanazon a napon. Volt, hogy engem is frusztrált de a heti adatokból mindig látom, hogy hízik annyit amennyit kell.
2009. máj. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Ettől függetlenül én csak hetente mértem a babát( 1 éves koráig),azért,h eltehessem az "utókornak",hogyan is fejlődött.Most,h már elmúlt 1,havonta mérem,szintén az előbb leírt ok miatt.Ez a mérleg 20 kg-ig mér,tehát még sokáig tudja majd használni.Aztán talán majd a kis tesó is...
2009. máj. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!