Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős dohányos nő vagyok,...

Erős dohányos nő vagyok, teherbe estem mennyire árt ez a terhesség legelején a babámnak? Mindenképp leteszem a cigit! Még nem késő ugye?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

semmi baja nem lesz a babának, szépen csökkentsd az adagod.ha tényleg erős dohányos voltál, akkor a dokid sem javalsolja a hirtelen leszokást.

szoktasd magad a gondolathoz hogy nemsokára leteszed, addig meg szépen lassan

2011. dec. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hanyadik hétben vagy
2011. dec. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
a 8.ban!hétfőn megyek vizsgálatra
2011. dec. 2. 16:02
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

hány szálat szívsz?

itt megköveznek ám:)

tényleg a lényeg hogy minél előbb tedd le, de fokozatosan!

2011. dec. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Az első hónapban nem lehet tőle baja, kérj orvosi segítséget, hogy letedd, mert az se jó, ha hirtelen abbahagyod. Először válts a leggyengébbre és úgy csökkentsd.
2011. dec. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%

Szia!

Szerintem semmi baja nem lesz a babának, de le kell szoknod, mert a baba nagyon pici súlyu lesz.

2011. dec. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
nekem két ismerősöm is van aki nem bírta letenni és mindkét baba koraszülött lett igaz mára egészségesek, de azért mindenképp próbáld letenni fokozatosan. Esetleg próbáld ki az aromás elektromos cigit, azért mondom hogy aromás, mert van rendes nikotinos is. A Férjem használja, a cigizés illúzióját megadja az is.
2011. dec. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

Én is elég erős dohányos voltam, és ahogy pozitívat teszteltem 4 hetesen, rögtön letettem, azóta se szívtam egy slukkot se.

Ha tudod akkor rakd le rögtön, ha nem megy akkor kérj segítséget, a dohányzás leginkább a 3. harmadban ártalmas, de persze sose hasznos.

30 hetes kismama.

2011. dec. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, próbáld azt, hogy egyből, nem hiszem, hogy bajod lesz, én is dohányos igaz nem erős és még nem tudtam, hogy terhes vagyok addig is próbáltam, de úgy kívántam, mint állat, de ahogy pozitiv lett a teszt simán, egyből letettem és még csak nem is kívánom. Így legalább tudod, hogy nem szabad mert babád lesz, de ha húzod-nyúzod, szerintem végig dohányozni fogsz, mert nem fogod tudni letenni.
2011. dec. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En is eros dohanyos voltam, amint megtudtam, hogy terhes vagyok, elso gondolatom az volt, hogy "na most ra kell gyujtanom", a masodik pedig az, hogy elhanyom magam meg a gondolatara is :)))))). azota egy szalat se szivtam, nem is kivanom. Az elso honapban meg ossejt szintjen van a petesejt, vagyis nem arthat neki kulso hatas, mert automatikusan meggyogyitja magat.
2011. dec. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!