Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bajcsy Zs. Korházról tapasztal...

Bajcsy Zs. Korházról tapasztalatok? Jó nődoki aki vállal magán vagy esetleg olyan is aki rendes kedves megbizható és nagyon jó doki?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:

ha még érdekel: Dr Urbancsek Árpád adjunktus szülész nőgyógyász, magán rendelő fogarasi út 122

bajcsy-ban szüleszt és egy bizonyos Magdi a szülésznő (a vezetéknevét sajna nem tudom)

2011. dec. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen még aktuális..
2011. dec. 29. 12:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Varga Horgosi Ágnest ajánlom! Fiatal de nagyon érti a dolgát. Én hozzá járok. A magánrendelője Mamutnál van. 60 000ft-ot kért a szülésért de én kérdeztem rá.

2011. dec. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ neked is.Még csak tervezzük a kistesót és ide költöztünk közel a korházhoz.Az első babáámat máshol szültem viszont az messze van igy döntöttem most a bajcsy mellett.És jó korház?Minden okés vele?60 e az nem sok az előző doki 100 e ft ot kért.És mennyi a terhesgondozás dija?Nő nődoki?
2011. dec. 31. 08:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha magánrendelőbe mész a Mamhoz 7000ft. De mondta nem kötelező nála mehetsz a Kőbányai egészségházba. Én oda járok hozzá. Nagyon rendes alapos elmagyaráz mindent.

2012. jan. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elöző vagyok! Itt találsz még kérdéseket róla:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=varga+horgos..

2012. jan. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszike.Inkább megyek magán rendelőbe mint hogy futoszalagon csak rámnézzenek...szeretem ha minden kérdésemre válaszolnak és emberként bánnak velem Az előző dokim 10 et kért.Nagyon köszi a sok segitséget nagyon aranyos vagy.
2012. jan. 1. 12:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!