Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24. héten mitől lehet ez a...

24. héten mitől lehet ez a fájdalom?

Figyelt kérdés
Enyhén görcsöl a hasam mint a mensi előtt szokott. Mostanában nem sokat pihenek. Lehet ez az oka?
2011. dec. 1. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Igen, lehet ez az ok. Lehetőleg most már próbálj többet pihenni és nem megerőltető dolgokat csinálni. Én MagneB6-ot ajánlanék ilyen esetben, az sokat segít. No meg a pihenés.


Boldog babavárást kívánok!

Egy 25 hetes kismama

2011. dec. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szedem a magne B6-ot a keményedések miatt mert mostanában az is van mindennap. Megpróbálok többet pihenni. Remélem nem lesz baj.
2011. dec. 1. 16:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem is okozhatja az. Szerintem lassíts, nehogy rosszabb legyen. És szedj valami magnéziumot, az segít. A görcsökre is jó és nyugtat is.

Én is hasonlót éreztem két hete meg derékfájást, elmentem dokihoz, aki írt fel Magnesi citrit és ágynyugalmat javasolt, azt mondta, hogy ne dolgozzak. Irodai munkám volt, de idegeskedtem, hajtottam (két ember munkáját végeztem, de nem akartak még valakit felvenni), sokat is mentem (vidék, gyalog közlekedtem a városon belül mindenhová), és hát elfáradtam. Úgyhogy azóta inkább itthon vagyok, és pihenek. Nem szigorú fekvés ez, a dolgaimat el tudok menni elintézni, meg amikor kedvem van, sétálok. Visszafogom magam, nehogy nagyobb baj legyen. Sokkal jobban is érzem magam, és nyugodt is vagyok.

Boldog Babavárást!

25h kismama

2011. dec. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is 24 hetes vagyok, es nekem is szokott fajni, neha gorcsosen is. Emiatt 23 hetesen meg is neztek a mehnyakat, mehszajat, de nem nyiltam ki. Most a napokban inkabb feszito, szuro fajdalmat erzek, foleg jaraskor. Szerintem is pihenj tobbet, nekem pl zket csak a fekves enyhiti, a magnezium onmagaban nem eleg.
2011. dec. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is egy hete voltam dokinál, és szerencsére nálam is minden rendben. Arra gondoltam hogy emelem a magne b6-ot mert eddig csak napi 2 vettem be. Hátha jobb lesz.
2011. dec. 1. 16:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Szerintem a napi 2 magne b 6 kevés. Én 250 mg osból veszek be napi 3 szemet. És néha nospat is veszek be.
2011. dec. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért csak napi 2, mert hányingerem van tőle. Már terhesség előtt is az volt. Próbáljak valami más gyógyszert?
2011. dec. 1. 17:05
 8/8 gica04 válasza:
Szia az én dokim a magnerot tabblettát ajánlotta én azt szedem napi 2 de lehet többet is. Receptnélkül adják a patikákban 2200 ft körül van az ára erősebb mint a magne b6.
2011. dec. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!