Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, Ti vesztek bébihordo...

Kismamák, Ti vesztek bébihordozót? Vagy jó a gyerekülés is?

Figyelt kérdés
Ülésünk már van,olyan babakocsit vettünk amihez van mózeskosár.Azzal is lehet vinni a babát nem?Vagy túl macerás?
2009. máj. 13. 17:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
vannak olyan gyerekülések, amikbe az újszülötteket is bele lehet tenni, ezeknek az ülőrésze egy sinen fekvő helyzetbe csúsztatható. nekünk volt bébihordozónk, hordozni nem nagyon lehet benne a babát, én legalábbis csak "lóbáltam", nem egy emberes, ketten cipeltük a férjemmel. na úgy lehetett vele közlekedni. boltban a mózeskosárral együtt is beteheted a bevásárlókocsiba, legfeljebb két bevásárlókocsit visztek be a boltba. ha van gyerekülésetek szerintem felesleges a bébihordozó.
2009. máj. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
én biztosan nem "ültetném"gyerekülésbe az újszülött gyerekemet,ezért van a bébihordozó!
2009. máj. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

[link]

ez pl. szerinted nincs annyira biztonságos mint egy bébihordozó?

2009. máj. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

[link]

vagy ezek.

hát tudod én inkább beleteszem egy ilyenbe, mint a hatezer forintos bébihordozóba.

2009. máj. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Amíg nem tud magától ülni a gyerek, addig mózeskosár (ha van olyan, ami beköthető az autóba!!!), vagy hordozó (szintén beköthető), de gyerekülésbe ültetni nem szabad, mert tönkremegy a gerince.

Mi a hordozóba is tettünk a szűkítő alá plédet, hogy egyenesebben legyen benne a gyerkőc, és be is legyen kötve.

Szerintem ne a hordozón spóroljatok, nem éri meg a gyerek egészsége.

2009. máj. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
....akkor igazán nem értem miért árulják 0-18 kg-ig a minőségi gyereküléseket. ebben nem ülnek!!! sinen lehet csúsztatni fekvő helyzetbe. fekvő pozicióban még a dőlésszöge is a bébihordozóéval azonos, akkor mért sérülne a gerince? ha van nekik egy ilyen ülésük nem értem mi a francnak kellene bébihordozó is. itt mindenki azt fújja, hogy nem tenné gyerekülésbe a gyerekét, anélkül, hogy tudná milyen ülésről van szó, de épkézláb választ, hogy mi a baj ezekkel az ülésekkel még senki nem adott.
2009. máj. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy beleültetném,és korántsem biztos hogy a kérdező ilyen ülést vásárolt ezért irtuk sokan a hordozót,arról nem beszélve hogy ebből ki kell venni a babát ha uticélodhoz érkeztél,a hordozót pedig viheted magaddal,na persze vannak a kendők tudom,de azt sem tudhatod ki mennyit tud költeni egy bébi érkezése előtt,ezek az ülések sztem baromi drágák,és egyébként 6ezerért még nem láttam hordozót és nem feltétlenül az a legbiztonságosabb ami 40 ezer.de téged biztosan felvet a pénz!én csak a véleményemet mondtam el.
2009. máj. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
20:44-es!Te láttad a kérdező ülését?
2009. máj. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
nem vet fel a pénz. én csak egy gyakorló anyuka vagyok és olyan gyorsan szabadultam meg a bébihordozótól, amilyen gyorsan csak tudtam. ennek okai: vezetés közben nem láttam a gyereket, ez engem nagyon zavart, cipelni hosszútávon nem lehet, mert nehéz és én nem vagyok egy díjbirkózó alkat, egyetlen pozitivumaként azt tudom elmondani, hogy bevásárláskor rá tudtam tenni a kosárra és ha elaludt a pici ki tudtam venni a kocsiból anélkül, hogy felébredne. de ezért a tulajdonságért annyit nem ér az egész, főleg ha van ülésük. feltételezem, a kérdezőnek újszülöttkortól használható gyerekülése van, gondolom van annyi esze, hogy nem egy ülésmagasitóval várja az újszülöttjét. egyébként annál olcsóbban is vannak jó ülések, csak szemléltetésképp linkeltem azokat, mert fel voltatok háborodva a gyerekülés szó hallatán. persze azt vesz mindenki amit akar. nekem nem kellene még egyszer bébihordozó.
2009. máj. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Már tapasztalatbol irom, hogy jobb a hordozo és a mozeskosárban hidd el nekem, hogy nem olyan sokáig fogod boldogan vinni picidet!!Képtelenség miután 2-3 hosak cipelni benne...kb 4hos volt picim és kellett vennünk hordozot.

2009. máj. 14. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!