Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen szülésre felkészítő...

Milyen szülésre felkészítő DVD-t tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy a kismamajóga nagyon sokat segít a szülés során, felkészít arra, hogy tudunk a legjobban közben ellazítani. Sajnos az időm nem engedi, hogy járjak (csak kismama tornára heti 1x). Ha ismertek olyan DVD-t, ami légzéstechnikákat tanít, vagy egyéb feszültségoldó gyakorlatokat, kérlek írjátok meg, ill. hogy hol tudom beszerezni.
2009. máj. 13. 07:27
 1/2 anonim ***** válasza:

szia!!

szerintem nézz körül a neten a légzéstechnikákkal kapcsolatban, olvasgass róla, én ki is nyomtattam és úgy gyakoroltam :) de dvd nem kell. és hidd el, mindent tudni fogsz, amikor oda kerülsz!! és a doki+a szülésznő mindent mondani fog, csak rájuk hallgass!!

6 hónapos kisfiú anyukája

2009. máj. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát én nem gyakoroltam semmit, és ott nem is hiszem hogy eszembe jutott volna valami belőle, meg idő sem volt rá. Ne aggódj, ahogy az előző válaszoló írta, segít a doki meg a szülésznő, tudni fogod mit kell tenni, csak akkor figyelj oda. Előre gyakorolni nem tudom hogyan lehet olyat, amiről azt sem tudja az ember hogy micsoda. Lehet hogy gyakorolod a nyomást, azt hiszed jól csinálod és ott kiderül hogy mégsem, lehet hogy nehezebb lesz a rossz begyokorlott mellett megtalálnod a helyes technikát. Bizz magadban, meg a segítőkben!

Boldog babavárást!

6 hós kislány anyukája

2009. máj. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!