Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 napja megszakították a...

4 napja megszakították a terhességemet, mert nem fejlődött ki a 8. hétben még embrió. Mennyi ideig normális a vérzés, a fájdalom, illetve meddig kell pihennem?

Figyelt kérdés
2008. márc. 23. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 1,5 éve történt ilyen, a petezsákon kívül semmit sem láttak. Megszakították, én utána 10 napig véreztem. Nagyon sajnálom, és együttérzek veled.
2008. márc. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is jártam már így, majdnem két éve. Ha jól emlékszem, akkor én közel 3 hétig vérezgettem. A dokim szerint a 2 hét normális, de még a 3 sem volt gond. Én akkor ráadásul a műtét utáni 2. napon mentem nyaralni: a Bakonyba túrázgatni. Az orvosom "elengedett", de azért nem erőltettem túl magamat. Kis fájdalmat kb. két napig éreztem.

Kívánom, hogy a következő terhességed sikeres legyen.

2008. márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem holnap fogják megszakíttani,de már 2 napja barnás vérzés jön tőlem.

Együtt érzek veled,én teljesen ki vagyok készülve csütörtök óta,velem akkor közölték!

Nekünk is az első baba lett volna,de reméljük nektek is össze jön a másik,de egészségesen.

Az a lényeg a vitaminokat attól még szedd,annál erősebb leszel belülről.

2008. márc. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon sajnálom ami veled történt. Én tavaly nyáron 10 hetesen vesztettem el a babámat, a műtét után 5 napig vérezgettem, de sokkal gyengébben mint amikor menstruáltam.Fájdalmat csak a lelkemben éreztem. Én 3 napig feküdtem, de kb 1 hónapig semmi megerőltető dolgot nem végeztem.

Mielőbbi gyógyulást kívánok.

2008. márc. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!